Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom magam! Miért nem...

Utálom magam! Miért nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,hogy egy nagy senki vagyok,senki se szeret,senki se kíváncsi rám,nem érdkelik,hogy élek vagy halok-e,lesz*rják a fejem.Mindenki utál,és én is utálok mindenkit!Elegem van az egészből!:((((
2011. jan. 13. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg a szüleid hatása...Nem tudom, mit mondhatnék.

Legyél jófej, hülyéskedj, légy természetes, csak gáz, ha ezek nem belülről jönnek.

2011. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Irány egy pszichológus, pszichokineziológus.
2011. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Hány éves vangy? Nemed?


Ezek nélkül nem nagyon lehet normális választ írni, ha megmondtad akkor majd tudok segíteni remélem ;)

2011. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
17 éves lány
2011. jan. 13. 16:58
 5/10 A kérdező kommentje:
16, bocsi
2011. jan. 13. 16:59
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Csak egyvalakit kell találnod, aki szeret azért, aki vagy, és értékel, plusz te is így vagy vele. Legalább is én így érzem magammal kapcsolatban, mert hasonló helyzetben vagyok. (mondjuk én már voltam pszihológusnál is meg minden..) Próbálj meg neten ismerkedni, úgy könnyebben találsz olyasvalakit, akivel hasonlóak vagytok és megértitek egymást. Vagy végül is elmehetsz pszihológushoz is, felír egy gyógyszert.. Remélem segítettem valamennyit!

16/L

2011. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Tudom h ez nem segít de velem meg az ellenkezője van mindenki velem foglalkozik rossz értelemben am engem sem bírnak de mit meg nem adnék érte h le se szarjon inkább anyám minthogy mindenből óriási ügyet csinál!
2011. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Most őszintén: miért is érdekelne bárkit is egy ember, akit meg ömaga is utál?
2011. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Mások is így éreznek. Majd ha változtatsz ezen, teszel azért, hogy legyél valaki, talán elkezded érdekelni az embereket.

Egy ilyen emberrel mit lehet csinálni? Ha beszélsz vele felszínes csevelyen túl is csak sajnáltatja magát, nem lehet mire menni vele, mert folyton szenved.

2011. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Depresszió. Napfény, sport, mozgás, fogalald el magad, találj hobbit, érdekeljen valami magadon és az utálaton kívül, csinálj valami diákmelót, olvass, keress barátokat, szórakozz.
2011. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!