Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért utálom ennyire a rasszist...

Mért utálom ennyire a rasszistákat?

Figyelt kérdés
az van hogy én félcigány vagyok és engem is nagyon sokat piszkálnak ezzel. de mikor meghallom hogy valaki hogy isteníti hitlert akkor annyira mérges leszel és dühös. jó.. nekem is vannak rasszista barátaim akik tudják hogy cigány vagyok de azért mégis szeretnek . és mikor valakivel elkezdek erről veszekedni akkor én mindig azon gondolkozok hogy itt magyarországon szerintem a börtönökbe azért 50-60%-a magyar nem cigány és mégis jajj a lopós cigány . és herótot kapok azoktól az emberektől akik engem "vaslopócigány"-oznak le mikor ők azok... és van egy 17 éves haverom akit gyomorszájba rúhott egy cigány. mindenkinek úgy adta elő hogy ő csak az áldozat volt. én találkoztam azzal a cigányal és kiderült hogy a haverom oda szólt neki hogy "mivan cigány mész vasat lopni?" és akkor odament az a cigány akinek szólt hogy álítson magán ő tovább oltogatta és akkor rúgta gyomorszájba. 14/L
2011. okt. 26. 19:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy egyedül, vannak emberek,akik különbnek érzik magukat egy màsik embernél.
2011. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Magyarul utálod magadat is. Nem csak cigányokkal szemben lehet valaki rasszista.
2011. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
54%
én is utálom őket, pedig nem vagyok cigány
2011. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
8%
Imádom Hitlert, nagy ember volt. Az 5-ös pontot nem szeretném megszegni, remélem tudod mit szeretnék mondani.
2011. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
bocsánat rosszul fogalmaztam meg a kérdést. de a szövegbe leírtam hogy vannak raszista barátaim.
2011. okt. 26. 19:24
 6/28 anonim ***** válasza:
18%

Igen, és attól még mi jogon rúgta gyomorszájba? Mi jogon tett kárt a testi épségében? Mit képzel magáról??


A börtönökben kevesebb a roma?? Na ezt bebuktad, mert rokonom fegyőr....több a cigány hidd el

2011. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%
attól hogy te nemvagy "vaslopócigány", a társaid 90 százaléka az... viszont tény az hogy a hülyék minden rasszban megtalálhatók, csak más arányban :D
2011. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
fuu de kemény vagy :'D
2011. okt. 26. 19:25
 9/28 A kérdező kommentje:
jó oké szerintem én ezt hagyom is :)
2011. okt. 26. 19:25
 10/28 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen jogos... Szerintem az a szánalmas, hogy általánosítanak... Az meg, hogy ő provokálja, tök jogos, hogy kap is, szerintem kapna mástól is... Nekem is van állítólagos cigány osztálytársam, és tök normális, bár néha picit bunkócska, de csak normális szinten, köze nincs ahhoz, ahogy "a cigányok szokták"... Volt is osztálytársam régebben is, ő tényleg az volt, de én szerettem:) Kedves volt velünk, segített, ha kellett valami, senki nem kezelte másképp... Néha beszólt, ha a nővérével volt, de nem bántott, szóval egy rossz szavam nem lehet... 15L
2011. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!