Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utálom az életem, utálom ezt...

Utálom az életem, utálom ezt a világot, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy valami szerzetes vagy remeteként elvonulva akarok élni az emberektől, de nincs rá lehetőségem, legyek öngyilkos? Mert ha meg megpróbálom és túlélem és nyomorék leszek, akkor mégsz@rabb lesz a helyzet :(


Sajnos nem születtem gazdag családba, állandóan keresek diákmunkát, de nem vesznek fel sehova, a hónap előtt 1-2 héttel mindig elfogy a pénzem, a szüleim nem igazán foglalkoznak velem, de nem is tudnak támogatni anyagilag, barátaim nincsenek, már nem tudok élvezni semmit se, szar ez az egész, nem tudom minek élek.


Elegem van ebből a világból, hogy minden csak a pénz szex drog körül forog, meg mindenki önző és lesz@rja a másikat és mindenki annyira qrvára normálisnak tartja hogy az élet abból áll hogy színészkedünk egymásnak meg gyrekkorunktól felnőttig tanulunk utána meg gürcölünk hogy kifizessük a csekkeket meg kell a nagy ház kocsi kutya gyerek, közbe meg qrvára nincs senkinek élete és nem is szeretünk senkit igazán, csak a sz@rkavarás megy...


És ne mondjátok hogy ne add fel meg ilyenek, mert már évek óta ez megy és rohadtul unom már, hogy semmi boldogság nincs az életemben, utálok itt lenni, legszivesebben valami lakatlan szigeten laknék valami bennszülött törzsben, csak már lassan ilyen se lesz mert a hülye emberek kiirtanak minden érintetlen földrészt....


2011. okt. 9. 06:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
21%
Ne legyél ennyire meg keseredett,van az életnek szép oldala is!Fiatal vagy járj el bulizni, szórakozni,ismerkedni. Ne a rossz dolgokra gondolj mindig.
2011. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%

Lehet a szórakozásra gondolni meg, hogy van szép oldala is az életnek, de ez az igazság amit kérdeznek és én is mindig ezen rágódom. Változni nem fog a helyzet az tuti és más kiutat én se látok. Engem komolyan az vigasztal nap, mint nap, hogy egyszer vége.

21/F

2011. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
34%

Költözz ki 1 afrikai törzshöz :)


Ott majd meglátod az élet szép oldalát mikor kaját kapsz 2 hét után :D


Nah jo csak vicceltem , nem tudok én se mást monddani mint az előzőek járj bulizni, ismerkedj és ne mindig a rosszat nézd

2011. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
82%
amúgy ki lehet menni önkéntesnek afrikába, meg egyéb helyekre
2011. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
98%

Tökéletesen egyetértek veled kérdező! Mintha én írtam volna, de komolyan. Beszélgethetünk ha gondolod, írok privátot.


Az első válaszoló pedig nem hiszem, hogy értené a kérdést.

2011. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
50%

Hogy mit tehetnél?

1. Kapcsold ki a gépet

2. Menj ki sétálni és szellőztesd ki a fejed

3. Ne csak panaszkodj, biztos vannak jó dolgok is az életedben csak meg kell találnod

4. Találj magadnak valami konkrét célt

5. Ha végképp kilátástalannak tartod a jövődet, annyit igazán megtehetsz, hogy mások életét megkönnyíted. Önkéntes munka pl. Jobban fogod magad érezni tőle.

2011. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Azzal én semmit se érek ha kimegyek önkéntesnek Afrikába. Meg a repülőjegyet ingyen adják?


Hova menjek ki sétálni? A büdös zajos utcákra a sok hülye ember közé? Oda köpnek meg sz@rnak mindenhova, üveg széttörve, hányás, kötekedő cigányok, meg a többsávos út hát ez nem szellőzteti ki a fejem. Meg örülök ha leülök ha hazajövök, olyan fáradt vagyok, nem hogy sétálgassak. Attól nem lesz több pénzem hogy sétálgatok :( Mondjuk a koldulást még nem próbáltam, lehet hogy jó lenne.

2011. okt. 9. 12:50
 8/44 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az segített, hogy vettem egy kiskutyát. Igazán mókás teremtmény, és érző szíve van, tehát

1.) leköti a figyelmedet

2.) boldogsághormonokat szabadít fel, ha simogatod

3.) SZERET TÉGED!

Ha nem akarsz drága kutyát venni, fogadj örökbe InGyEn a kutyamenhelyről, a cuccait meg meg tudod vásárolni kb. ötezer forintból egy olcsóbb boltban. Szerintem gondolkodj el ezen... Remélem, tudtam segíteni! :)

2011. okt. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
46%
2011. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
87%
Igen, egy állat jó lenne, de azt ellátni pénz. Mit írta a kérdező, ő eléggé pénz híján van. Hány éves vagy?
2011. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!