Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom magam elfogadni, olyannak amilyen vagyok, sosem vagyok elégedett magammal. Régen, amikor tini voltam ez nem így volt... akkor teljesen elégedett voltam magammal és tetszettem magamnak, majd a gimi vége felé és a főiskola elején nagyon pattanásos lett az arcom, szerencsére mára már ennek is vége, és nem látszik semmi, de valami eltört bennem és nem tudom, hogy mikor. Nem tudom a szép dolgokat észrevenni magamon, nem ismerem el, és csak a hibákat keresem...szívesen meghallgatnám a véleményeteket...
2011. jan. 16. 03:21
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel nem csak te vagy így. :) most ez egy ilyen "korszakod" de majd szerintem elmúlik...><
2011. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!