Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyasmi történt velem amire...

Olyasmi történt velem amire sosem számítottam, és talán lesz folytatás is. De ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Na szoval kezdjük ott hogy 15 éves bi fiú vagyok, ezt senki sem tudja rólam, mindenki hetero-nak gondol, már volt csajom is. A tegnapi napon az életemben olyan dolog történt, amilyen eddig még soha fiúval. Annyit kell még tudni hogy mindig is azt gondoltam a legjobb haveromról, akivel ez megesett, hogy elég jól néz ki.



Tegnap felkeltem, egy átlagos reggel.

11:00: Fellépek MSN-re, dumálok haverommal (aki egyébként a legjobb barátom, bár csak 5-6 hónapja haverkodunk), írja h mennyek át hozzájuk. Megbeszéltük, átmegyek.


13:00: Elindulok az állomásra, felszállok a vonatra és elmegyek.


14:00: Haverom ott vár a megállóban, elmegyünk hozzájuk, megnézünk pár filmet, majd elmegyünk focizni egy kicsit.


19:30 (kb): Még van másfél órám a vonatig.

Bekapcsolja a tv-t. Haverom kérdezi h fel tudom-e emelni. mondom próbáljuk meg. Utána ő is megpróbál megemelni engem. Véletlen (hogy valóban véletlen volt-e azt nem tudom) ledőlünk az ágyra. Aztán nem állunk fel, feksznk ott pár percig egymáson aztán átölel és a mellkasomra teszi a fejét (!). Erre én meglepődöm, de ezt leplezve megkérdezem szépen nyugodtan hogy mit csinál. Erre csak annyit válaszolt: "Nyugi nem vagyok meleg ha arra gondolsz. De így kényelmes.


10 perccel később mondja hogy öleljem át én is. Erre meglepődve mégjobban, de megteszem. Ott fekszünk a ágyán, ölelkezve, mindezt úgy hogy az anyja bármikor benyithat. Aztán így feküdtünk majdnem egy órán át különböző helyzetekben (közben olyanokat csinált hogy simogatta a lábam, hátam, hasam fele, de nem feltűnöen. Odadugta a fejét az enyémhez, meg ilyenek) És akkor feláll (mármint nem a nemiszerve, hanem ő maga). Erre fölém áll a fejemhez, azt mondja hogy most jobb ha becsukom a szemem. Én becsukom, és arra gondolok hogy basszus, ha ez most lesmárol akkor az egész róla alkotott képem megváltozik. De nem sárolt le, 10-15 másodpercig gondolkodott, majd odadugta a fejét enyémhez és megszagolta az orrom. Ezen aztán végképp meglepődtem, szoval teljessen biztos vagyok benne hogy le akart smárolni, csak fél, hogy mit fogok reagálni, és mégsem tette meg. Erre mondtam hogy el kéne indulni az állomásra mert anyám kinyír ha lekésem a vonatot.


20:45: Elindultunk az állomásra. Útközben beszéltem vele erről, hogy tulajdnképpen mi is volt ez? Mi is történt ebben a másfél órában? De konkrétan rá is kérdeztem hogy meleg-e, de mondta hogy nem, és már volt is csaja neki is. Mindig is úgy gondoltam hogy nagyon hasinlítunk egymásra (belsőre) de hogy ennyire...de aztán jött a vonat, felszálltam, hazajöttem. Ennyi volt a napom.


Azóta sokat gondolkodok ezen. És eszembejutottak régebbifolgok, amikor ilyeneket kérdett h én jól smárolok-e, meg hogy jól néz-e ki sztem, meg mondott olyankat hogy szerete úgy kinézni mint én. De mindig is tagadta hogy meleg lenne, de viszont szinte mindig el van pirulva, és most elgondolkodtam azon, hogy lehet hogy csak akkor van elpirulva ha ott vagyok? :O


Na most a hosszú szöveg után azt kérdezném, hogy szerintetek mennyi az esélye annak, hogy vonzódik hozzám? Csinál ilyet egyáltalán egy olyan 15 éves fiú aki teljessen hetero?


2011. jan. 16. 17:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem, és amég nem leszek biztos benne hogy ő is az addig nem is mondom el neki.
2011. jan. 16. 18:40
 12/33 A kérdező kommentje:

Ma iskolában felhozta a témát. És azt mondta nem hiszi el hogy ezt csináltuk, meg hogy így visszagondolva olyan mintha nem is lett volna valóság, meg azt is kérdezgette hogy egy ez még belefér-e? (A barátságba)

De ezt nem veszekedve mondta, inkább úgy éreztem hogy beszélni akar róla nagyon. Lehet hogy télleg nem akar semmit?


Egyébként azt is mondta hogy ez az egész dolog csak baromantika (bromance) volt. ( aki nem tudja mi az: [link] Tömören annyi hogy testvéri/baráti szeretet, aminek semmi köze a melegséghez. De ettől függetlenül szerintem ez azért a baromantikába már nem fér bele :D

2011. jan. 17. 17:22
 13/33 anonim ***** válasza:
szerintem se fér bele, de ha többet nem csinálja, én a helyedben adnák a barátságunknak még 1 esélyt. Már ha tényleg a legjobb barátok vagytok!
2011. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy a suliban úgy beszélt róla, hogy te is elbizonytalanodtál, lehet, hogy direkt volt (ez a baromantika vagy mi is). Mivel nem tudja, hogy te bi vagy, és gáz neki, hogy akkor mondjuk engedett magán, mert mondjuk ő is biszex... Hát ne kérdezz rá semmiképp, de mondjuk tehetnél kétértelmű utalásokat, és ha meg meggyanúsít, hogy úristen te meleg vagy, akkor meg csak letagadod... mert azért mégis amit csinált az fura volt...
2011. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 szamóca. ***** válasza:

dearanyos:))

nem tudom a választ... próbálj meg vele több ilyen kettesben levős délutánt csinálni még, és kerülj közel hozzá. nyilván nehéz az első lépés, hogy bevallja magának és neked is ha tényleg akar valamit.

2011. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
Sztem ez egyértelműen nem tartozik bele a baromantikába és csak titkolja a biszexualitását. Ha bi lennék (hetero vagyok) én tuti letagadnám a legjobb barátom előtt ha nem tudnám róla hogy ő is viszont érez.
2011. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt, azóta kifejtettem neki hogy mi a helyzet, vagyis inkább azt mondtam neki hogy nem csak a lányokhoz vonzódom, de 90%ban a lányokhoz. Erre ő mondta hogy vele is ugyanez a helyzet, és ha nem ez lenne akkor a szombati dolog valószínüleg meg sem történt volna. Egyenlőre nem tudom lesz-e folytatás, mert erről még nem beszéltünk, de végülis arra jutottunk hogy egyikünk sem meleg, és nem is tehetünk róla hogy ilyenek lettünk, de tényleg kíváncsi leszek hogy lesz-e hasonló dolog még, vagy ez volt az egyetlen. Mivel szombaton nála alszom valószínüleg eldől. De végülis ha lesz, ha nem mindegyiknek megvan a rossz oldala. Ha lesz akkor az már eléggé homulásnak számít, de ha nem akkor meg inkább csalódott leszek. Ezt ne úgy vegye senki hogy én le akarok vele feküdni meg ilyenek. De jó érzés megölelni, és smárolásnál többet soha nem is akarok vele... Hát majd szombaton eldől :)
2011. jan. 18. 22:33
 18/33 anonim ***** válasza:
Hú nagyon édes sztori, engem nagyon érdekelne, hogy mi fog történni szombaton! Majd meséld el!
2011. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Oké, majd mesélek :)
2011. jan. 19. 17:25
 20/33 anonim ***** válasza:
Mesélj is, engem is érdekel. :))
2011. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!