Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kitől mi várható el, milyen...

Kitől mi várható el, milyen szinten?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogyha valaki hozzám közel álló személynek (barát/barátnő, családtag, stb.) beszélek pl. a hogylétemről, anélkül, hogy előzetesen ő rákérdezett volna, elvárhatom-e tőle, hogy ő is magától kezdjen el beszélni, vagy mindenképpen kötelező konkrétan rákérdeznem? Én úgy gondolom, hogy egy kapcsolat akkor kétoldalú, ha nem kell mindent szájbarágósan megkérdezni, és egyoldalúvá válik, ha csak én mesélek magamról és csak én kérdezek felőle... De melyik hozzáállás a helyes?
2011. jan. 16. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Most az a baj, hogy vki megsértődött, hogy rá se kérdeztél, vagy az, hogy nem kezdett el kérdés nélkül is magáról beszélni??

Egy ilyen lapos kérdést kibökni nem egy nagy mutatvány, már az egyik legapróbb jele annak, hogy érdelődsz a másik irán.

2011. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

+t, előző válaszoló :D Nem akarok belekötni, csak gondoltam leírom, ha már neked lemaradt.


Ha inkább kevesebbet beszélsz, akkor majd beszél ő magától. Ne erőltesd, az nem jó.

2011. jan. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!