Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban a pasi pénzes, nagyon jól áll anyagilag, havi szinten mennyi összeg várható el tőle, hogy ráköltsön a barátnőjére?

Figyelt kérdés

Itt természetesen nem arra, gondolok, hogy kitartsa!


pl: 10 e ft az kevés ilyen esetben?


2011. jún. 14. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi nem várható el.
2011. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kevés? Attól, hogy egy pasi pénzesebb miért kéne többet költeni a barátnőjére? Szerintem a kettőnek nincs köze egymáshoz, nincs olyan, hogy mennyit KELL valakire rákölteni, annyit költ a párjára, amennyi neki jól esik. Ha ez 200 forint akkor annyi, ha 20 ezer, akkor annyi...
2011. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ha egy csaj a psi pénzéért jár a pasival akkor hülye a csaj és manipulatív különben meg attól függ hogy mennyit ér neki néha egy egy kisebb ékszert vagy ruhát vehet neki de ne vegyen naki napi szintet arany ékszereket
2011. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólóval értek egyet. Semennyi nem várható el.
2011. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi. Ha egy csaj még hangot is adna hasonló igényeinek, én cipő nélkül dobnám ki.
2011. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Mennyi összeg várható el? Hát ez milyen kérdés?O.o


Elvárni semennyit sem kellene. Ez kapcsolat, nem bérezés. Mintha valami munkáról beszélnénk...


Remélem, hogy ezt a kérdést egy férfi tette föl...

2011. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy pasi annyit költ a barátnőjére amennyit tud és amennyit akar. Volt már pasim akinek tök sok pénze volt mégis fukar volt...még a vacsikat is felesben fizettuk...aztan volt olyan is, aki alig keresett vmit, mégis mindig meglepett vmi aprosággal és ö fizetett mindent, nem hagyta h fizessek, ugyh ez egyén függő. Szerintem az már elég, hogy ha ő hiv el vhova akkor azt ő fizesse. Plusz nem elhanyagolhato, hogy ha esetleg messzebb lakik, akik már a benzinköltséggel is számolni kell, ami pl én esetemben már alapbol meghaladja a 10e-t
2011. jún. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a leggazdagabb pasik a legfukarabbak.
2011. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ez is igaz nincsen kőbe vésve de ha a pasi valahova elhív akkor ő fizessen nem te én is -e szerint élek pedig nem vagyok ma pénzes zsák típus
2011. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem komoly problémáim vannak vele, ha vki rendszeresen nagyobb összeget költ rám, feszélyez, és úgy érzem, viszonoznom kell vhogy. ha anyagiakban nem tudom, érzelmileg fogom erőltetni és hamissá válik minden.

így belegondolva, fogalmam sincs, mennyit keres a párom. csak belőni tudom, kb-ra. (nálam több mint kétszer annyit, az biztos)

de még ha vhová megyünk, akkor sem hagyom, hogy mindent ő fizessen, max hogy a nagyobb hányadát :)

2011. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!