Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bízom senkiben, és ez...

Nem bízom senkiben, és ez meggátol párkapcsolat kialakíásában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem volt még komolyabb kapcsolatom , 17éves vagyok, nem tudok kezdeményezni, mert bármilyen információt képtelen vagyok kiadni magamról....szégyellem az életem, nem így szeretnék élni, és nem azt szeretném csinálni amit rámeröltetnek a szüleim,de nem akarok csalódást kozni nekik.

De belül érzem hogy az életérzésem és az amit tennem 'kell' nem vág össze...

Tehát így nem is tudok beszéletni és ez rossz, a lényeg hogy mit tegyek hogy jobban bízzak az emberekben ismerkedésnél, és el kéne hinnem, hogy mások megértik, hogy milyen kettősség van az életemben.


2011. jan. 17. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval ez az én véleményem, én így állok hozzá, hasonló problémáim vannak. Ezt, hogy azt csinálod amit a szüleid elvárnak ezt nagyon gyorsan felejtsd el. Ha azt csinálsz amit nem akarsz, az az egész hátralévő életedre ki fog hatni. Ebben a helyzetben önzőnek kell lenni, és le kell ülnöd a szüleiddel és el kell nekik mondani, hogy mást fogsz csinálni. Komolyan közöld velük, ne "hisztizve" mert akkor nem veszik komolyan. Ez a te saját életed csakis neked van jogod ahhoz, hogy eldöntsd hogy éled le, ezt a szüleidnek is be kell látnia. Egy idő után úgyis megbékélnek vele. Ha ezt lerendezted, mivel ez a kiváltó ok a problémádnak, nem lesz gond az ismerkedéssel.


Az emberek megértik a problémád, de nagy ívbe sz@rnak rá. Ne úgy ismerkedj, hogy látják rajtad, hogy zavart vagy és gondterhelt emiatt. A nemedet nem tudom, de F-re tippelek. Egy nőnek magabiztos, összeszedett karakán ember kell, aki mellett biztonságba érzi magát.


Én szintén kevés emberben bízok, és sok idő kell, ahhoz hogy megbízzak valakiben, de ez így jó, mivel ha mindenkinek elmondod a gyenge pontjaidat, a legtöbbjük úgy is kihasználja. Ha megismersz valakit fokozatosan nyílj meg előtte. Miután te is jobban megismerted el tudod dönteni, érdemes-e benne olyan szinten megbízni, így nem lesz nehéz előtte megnyílni. Remélem segítettem. 19/F

2011. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) amúgy lány vagyok :)
2011. jan. 18. 16:56
 3/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
egy cipőben járunk..bár nekem a szüleimhez ennek semmi köze.:S
2011. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor mihez?
2011. jan. 18. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Naharagudj de a mai világban ha lányom lenne amolyan 20 éves kora körül engedném el!!!

tudod elég sok kis riherongy van akit már korán megdugnak és az első élménye is csak azt jelentette neki hogy csak megdugták és ennyi!!!

Mivel hogy lány vagy jobban féltenek Téged mint ahogy Te azt hinnéd!!!Általában érdemes hallgatni a szülőkre ezt Én is bevallom ,igaz fiatalabb koromban nemvoltam szófogadóbb de meg is ütöttem a bokámat!!!Ha valami van amit másképp szeretnél csinálni akkor előbb anyuddal kettesben üljetek le beszélgetni mert akkor abba lehet hogy apuci nemfog beleszólni...

Amúg ytúl kevés körülményt írtál hogy mik a gondok meg ilyesmi...Mármint engem az érdekelne hogy mi az amit elvárnak Tőled és mi az amit Te akarsz...Ismertem lányt 24éves volt a lány átmentem aludni és külön szobában kellett aludnunk...van ilyen...bár mondjuk a szülők is nemigazán ismertek...

A lényeg az hogy ne parázz hogy 17évesen nem volt komoly kapcsolatod...Én 25 vagyok és 3 lányt zártam a szívembe és ott lesz örökké a helye 2nek...az első komoly kapcsolatomat 18,5évesen történt meg velem...most meg évek óta nincsen senkim mert csak egy éjszakásokkal jövök össze mondjuk ezektől én sem akarnék többet...de hát sajnos ez van...

2011. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát mi külföldön élünk és mióta idejöttünk azóta van ez a bizalomhiány...képtelen vagyok bízni az emberekbe mióta ideköltöztünk...még a magyarokba se akikkel néha találkozunk :S
2011. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!