Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legfontosabb az éltedben,...

Mi a legfontosabb az éltedben, és miért? (külső, tudás, család, párkapcsolat stb. )

Figyelt kérdés

ŐSZINTÉN!ha azt mondod hogy tudás, és napi 3 órát állsz a tükör előtt, magad csapod be. :)

előre kösz,kort nekem kérek


2010. okt. 10. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a 10es éveimben azt hittem a tudás... Aztán 18tól a pénz vált a motivációmmá... Most meg, 22 évesen az emberi kapcsolatok, a szeretet kezd úgy tűnni hogy a legértékesebb... Magam is ledöbbentem mikor ezt kezdtem észrevenni... A feltétel nélküli szeretetről beszélek. Arról hogy nem érdekel hogy néz ki az illető, nem érdekel mit csinált, mik a bűnei.. Én eddig soha nem éreztem egy utcán velem szembe jövő emberrel szemben hogy feltétel nélkül szeretem.. Na ez kezd bennem feléledni és valami hihetetlen dolog... Totál földbe döngöl... Nem is lehet kifejezni...
2010. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A családom a legfontosabb.

Azért írok kort;) 26L


Neked mi a legfontosabb?

2010. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
munkát találni
2010. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem az emberi kapcsolatok most még. ha klappol minden, akkor maxon teljesítek akármilyen téren. 16lamúgy
2010. okt. 10. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:

Barátok, kapcsolatok. Kevés pénzel még megoldom valahogy, külsőre kis odafigyeléssel lehet minimum normálisan kinézni.


De ha gond van barátokkal + család ... a többi kb. értelmét veszti, legalábbis nekem. :I

23

2010. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az életminőségem.

Ez az alábbi mozaikkockákból áll: Egészség, anyagi függetlenség, családi háttér, elismertség.

Javaslom tanulmányozni a Maslow-féle szükséglethierarchia piramist!

Mindenkinek hasonló.

2010. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a szellemem/elmém, amivel felölelhetem a mindent...szóval lesarkítva a mindenség a legfontosabb számomra. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

külső

nem érdekelne ha buta lennék, ha semmihez sem értenék (most sem értek semmihez), nem érdekelne különösebben ha csak kihasználnának, legalább látszólag boldog lennék, így sem látszólag, sem ténylegesen nem vagyok boldog, kicsit sem, szeretném élni a tinik átlagos életét, azt hogy mindig buliznak, pasiznak stb. akkor legalább azt mondanám, hogy senkinek sem számítok különösebben, de legalább elégedett vagyok az életemmel

2010. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

külső

szeretnék normálisan kinézni. normál adottságokat. :/ cink, de ez van, csúnyának születtem(és főleg itt a testemre gondolok, a fejemen segit a smink) és szeretnék szép lenni, teljes életet élni és boldog lenni, és nem gátlásokkal teli ember lenni.

2010. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!