Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tanuljak meg párkapcsol...

Hogyan tanuljak meg párkapcsolat nélkül élni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sose fog szeretni egy lány se, mert annyira csúnya vagyok, de egyszerűen nem tudok beletörődni. Irigykedve nézem a normálisan kinéző srácokat, akik a bnőikkel enyelegnek. Vmi tipp, h ez ne hiányozzon?
2011. márc. 24. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd. Nincs ronda férfi! Több önbizalmat haver!
2011. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nyugodj meg neked is lesz barátnőd/feleséged idővel. Sztem tini srác vagy.
2011. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Régen elmúltam már 20, de még soha nem tetszettem senkinek.
2011. márc. 24. 17:53
 4/29 anonim ***** válasza:
Nem is kell tetszened. Érd el, hogy tettszél.
2011. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, csinálhatok bármit, a ronda külsőmet semmivel se tudom kompenzálni.
2011. márc. 24. 17:58
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nem mondják, simán tetszhetsz bárkinek. :) Nem is gondolnád! Nem sok olyan lány van, aki szemedbe mondja, hogy tetszel neki. És általában, akik helyesek, azoknak mégúgysem merik.

Biztos vagyok benne, hogy nem vagy olyan csúnya, és amúgy is mindenki szép a maga módján.

A másik meg, hogy ha te tényleg ennyire csúnyának gondolod magad, akkor nézz szembe a ténnyel, hogy én pl rengeteg lányt láttam, aki gyönyörű és mégis rettentő ronda barátjaik voltak.

Tehát ez nem csak a szépségen múlik. A belső is nagyon fontos ám!

18/L

2011. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Persze, tom h nem mindenki mondja, de akiknél eddig próbálkoztam (és nem 2 lányról van szó), azokról mindig kiderült előbb v utóbb, h nem tetszem nekik. Plusz még aki látott élőben, soha senki nem mondta, h jól néznék ki.

Amúgy én sose látok olyan párt, ahol a lány nézne ki jobban, leszámítva persze, ha a fiú gazdag.

2011. márc. 24. 18:08
 8/29 anonim ***** válasza:

Szerinted, ha tetszenél, én a szemedbe mondanám? :D Sose merném megtenni. :P Én mondjuk alapból az a típus vagyok, aki úgy véli, hogy a fiú tegye meg az első lépéseket.

És nem tudom, te hol élsz, de rengeteg olyan "párt" láttam már.

Pl ha csak a sztárokat vesszük, milyen ronda barátja van már Natalie Portmannak, aki igencsak szép.

Natalie Portman:

[link]

Barátjával:

[link]

18/L

2011. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Na, hozzám képest ez egy Adonisz :P Ráadásul magas, én meg kicsi vagyok.
2011. márc. 24. 18:16
 10/29 anonim ***** válasza:

Nyugodj bele hogy neked se lesz jobb mint másnak.

Előbb utóbb meg fogsz nősülni.

2011. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!