Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » T i mit gondolnátok ezek...

T i mit gondolnátok ezek alapján rólam?

Figyelt kérdés

"Az Ön kompetenciái


alaposság

alkotókészség

barátságosság

dinamikus személyiség

diszkréció

empátia

érzékenység a társadalmi kérdések iránt, társadalmi felelősségtudat, szociális érzékenység

esztétikai érzék

etikai érzék, etikus magatartás

frusztrációtűrés

gyakorlati készség, gyakorlati beállítottság, gyakorlatias látás

információfeldolgozási képesség

kezdeményezőkészség

kézügyesség

kreativitás

megfigyelőképesség

meggyőző készég

monotónia-tűrés

önálló döntéshozatali készség

rendszerszerű gondolkodás, rendszerszemlélet, rendszerezőkészség

segítőkészség

szervezőkészség

technikai adottságok illetve alkalmazások alkalmazási képessége (változó környezetben is)

tisztaság (munkavégzés során)"


Kitöltöttem egy tesztet, és ezt adta ki eredménynek, én ezzel majdnem teljesen egyet is értek, csak kíváncsi vagyok, másoknak mi jutna eszébe egy ilyen emberről. Bármi jöhet. :) (19L)


2011. jan. 20. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mindenben jó vagy! :D
2011. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha én kaptam volna ilyen eredményt, biztos nem akarnám mindenáron mások véleményét tudakolni, egyszerűen elkönyvelném magam tökéletesnek és pakk.:) Ez alapján olyan embernek tartalak, aki szereti, ha legyezik a hiúságát... bocsi.:$ Habár, ez nincs a felsorolásban.:D
2011. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát, elégedett vagyok önmagammal, de végül is ki nem szereti, ha legyezgetik a hiúságát? :D Amúgy tényleg csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, és biztos van még egy rakat jó tulajdonság amit nem kaptam meg. (Bár fura, hogy rosszat nem adott ki.)

Ez a teszt egyébként amit kitöltöttem: [link] Azt hiszem regisztrálni kell hozzá. (Ha esetleg valakinek van kedve kitölteni..:)

2011. jan. 20. 12:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az jut eszembe, hogy Eszternek hívnak, és ismerlek XD
2011. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Eszter. :)
2011. jan. 20. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó az oké hogy felsorolod a tulajdonságaimat..de te ki vagy???XD

Ezt általánosságból mindenki magára veheti szerintem legalább is mindegyikre érzek hajlamot vagy tudást...

Elméletileg nem vagy elcseszett de ez csak egy teszt...A személyiségedet a tetteid alapján nézi mindenki!!!Szavak nem számítanak mert sok a hazug ember...Az számít amit csinálsz és ahogyan csinálod!!!Ha jól csinálod a dolgaid akkor ugy is észreveszed hogy sok barátod lessz és sokan fognak tisztelni!!!

Üdv!

2011. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy átlagember tulajdonságai enyhén agymosó stílusban.
2011. jan. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, én is hasonlóan tökéletes lettem, pedig a környezetem inkább selejtesnek tart.
2011. jan. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiányoznak az elért pontok, vagy más adat az űrlapról?

hahó

2011. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!