Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, most a leirt adatok alapján ti is arra gondolnátok, hogy a pasim szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Nos,én és a barátom nyáron jöttünk össze egy júliusi hónapban és az elején sokat találkoztunk,egy nap felhívott engem többször is,én ekkor egy bnőmnél nyaraltam xy városba,és a nyaralás után hazajöttem,akkor is nap mint nap sms-eket irt,msn-eztünk naon sokat,telefonáltunk és akkor is mindig ő hívott,hogy miujság stb...aztán elment 1 hétre a barátaival a balatonra nyaralni akkor is mindig irt smst h ide mennek oda mennek,felhívott mindig én nem kerestem hagytam hagyj bulizzanak stb én megbízok benne, aztán mikor hazajött nem találkoztunk 2 hétig mert állítólag nem volt jó az autója,mindig kelett neki vmit csinálnia,és hát neki beteges egy picit az anyukája és az apuja meg biztonsági őr és hétvégén nincs otthon éjszaka és sokszor elvileg az anyukája miatt nem jött hozzám,mert h nemakarja egyedül hagyni,stb..de előttem volt egy nyíregyi bnője akivel 2 hónapot járt, a csaj kis plázacica filing volt és többször megcsalta a barátomat kihasználta,és a barátom elmesélte nekem,h azzal a lánnyal péntek szombat együtt volt mentek ide oda stb..mert mindig hitt neki nah mind1 és most van az h mondja nekem h szerelmes belém soha nem volt és szte nemis lessz ilyen bnője mint én,ilyen megértő,rendes,türelmes normális lány stb..össze vissza dícsér meg ilyenek meghogy velem minden olyan jóvolt stb...aztán vhogy taliztunk 2 hét után akkor is 1-2 órahosszára most megint nem taliztunk 2 hete,és ilyen dolgokért h most nem tudok menni nincs a benzin kuton benzin,most töltik felfele,megh elindult hozzám de vissza kelett fordulnia mert az anyját vinni kell vmerre,akkor ilyen kis apróságok,mindig megértettem,de hát mindig elkészültem,hívott h jön jön,aztán mindig kaptam egy smst h bocsi nem tudok menni minden sms-e azzal kezdődik h bocsi,nehari stb..meg már ő is irta h nem hülyit engem,mert már ő is észrevette h ugy jön ki az egész,már nekem az egész ismerősöm azt mondja hagyjam a fenébe mert csak szivat,és nyáron sok pasi közül őt válaszottam,én nem a kinézetre mentem hanem a belsője fogott meg engem,kis aranyos volt és minden szavamra figyelt stb..mostanába meg elefelejti miket beszéltünk,és ő biztonsági őrként dolgozott ő is de most elment rendőrnek és kolis lett,és irok neki,minden nap csörgetem és nem válaszol,megsem csörget h gondol rám vagy vmi,és naon rosszul esik nekem,h ilyen és nem gondoltam volna,és így hát alig szeretem mert szinte nem is naon taliztunk,1 hónapja és 2 hete h járunk ő 20/F én 18/L....ne haragudjatok,hogy ilyen hosszú lett,lenne még mit irnom csak most a sok kis apró dolog amiért nem jött,elfelejtettem már,Remélem hogy válaszoltok,és csak normális válaszokat kérek!
2010. szept. 3. 11:56
 1/4 anonim válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátom, kb 3 évvel ezelőtt, minden tök jól ment imádott ő is meg én is őt, aztán elkezdte lemondani ezt meg azt a találkozót, végül már az sms-emimre se válaszolt. Aztán felhívott rá 2 hétre, hogy sajnálja h így eltűnt, de ez volt meg az volt, és akkor mondta h jövőhéten mindenképpen találkozzunk. Aztán nem lett belőle semmi...nem reagált a kereséseimre...azt se tudom, hogy mi van azóta vele :(


Egyértelmű, hogy nem akart már tőlem semmit, csak gyáva volt elmondani és úgy gondolta hogy így egyszerűbb...kifogásokat találni...


Mert ha valakiért én oda vagyok és fontos nekem, a világ összes problémájával a hátamon is törekszem arra, hogy lássam a másikat. Vagy legalább felhívom, hogy megnyugodjak a hangjától.


Én ha visszamehetnék az időbe biztos hagynám a francba, azóta volt már több barátom, illetve most is van egy, akiért sokkal sokkal jobban oda vagyok mint azért a gyökérért, és ez az érzés viszonzásra is talált. :)

2010. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!!Én is azon vagyok h szakítani fogok vele a héten,amúgy igen volt már korábban is olyan h felhívott h ne haragudjak h most hívott,csak sok dolga volt akármi,mondom értem...de legalább lehetne benne annyi becsület h megdob egy üzivel vagy vmi..most akkor vegyem úgy a dolgot h szakított velem?mert mták sokan h vegyem ugy hát sztem is fél megmondani h mivan..pedig énmegbecsültem és csak annyit kértem tőle,h szeressen nah mind1 és ilyenkor mondom azt h a rendes lányok szívják meg a legtöbbször,és előtte ismerkedtem egy pasival tök szimpi volt nekem azis és 4napja este 10 órakor felhívott,h mizujs velem régen beszéltünk nem-e találkoznék vele mondom persze találkozhatunk és ő 23éves,és sztem nem veszítek vele semmit h talizok vele:)
2010. szept. 3. 12:54
 3/4 anonim válasza:

Igen én annak venném, bár nem láthatok bele a köztetek lévő kapcsolatba, csak az alapján mondom amit leírtál és amit én is tapasztaltam.


De most legalább te is látod, hogy igenis van olyan pasi aki kíváncsi, hogy mi van veled és felhív, azért mert ÉRDEKLED, és ez a lényeg!


Sajnos nem ezen múlik, hogy ki mennyire normális...sokszor a hülye barmok találnak meg minket, és hányszor van, hogy azt hisszük ismerjük a másikat, és azt gondoljuk, hogy mennyire kedves, aranyos, odaadó, aztán paff...:( Néha be kell ismerni magunknak, hogy tévedtük és rosszul választottunk, de ez nem a mi hibánk...és ezekből csak tanulunk, minden kapcsolatnak van valamilyen értelme és tanulsága. És ha ezzel a tudattal lépsz tovább nem is olyan szörnyű visszagondolni rá :)

2010. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!igazad van:)!!Hamarosan talizok vele!!:)mindennap beszélünk és ő keres
2010. szept. 6. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!