Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolnátok ezek alapján?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ezek alapján?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit kb. egy éve ismerek.Sokat beszélgetünk msn-en... deh úgy tűnt nem akar semmit tőlem (ő legyen Gábor). Közbe összejöttem egy sráccal 10 hónapja vagyunk együtt és nem igazán jövünk ki egymással (ő meg pl: László). Erről beszéltem sokat Gáborral és tök aranyos volt és ő is elmondta a problémáit. Közben iskolát váltottam nagyon nehéz volt és Laci nem nagyon állt mellette, Gábor viszont bátorított meg hallgatott stb. Múltkor mikor beszélgettünk msn-en mondott vmi hülyeséget erre én írtam, h "nem baj én azért szeretlek" erre ő azt írta "én is téged úgy ahogy vagy". nem tudom ezt mire véljem és az aznapi beszélgetéskor mondta, h találkozhatnánk, de én nem tudom eldönteni , h haveri alapon gondolja e.DE azóta a taliról nem volt szó mert sokat kell tanulnom. Tegnap megint beszélgettünk és írni akartam bnőmnek, h imádom erre véletlen Gabihoz írtam... és nem vettem észre csak már mikor visszaírt és egy pirulós fej kiséretébe azt írta, h "én is". Szerintetek akar tőlem többet barátságnál is?


Lacival azóta szakítottunk... Beszéltem Gabival msn-en, h mi történt erre ő ezeket kérdezte: vége? miért? ma lett vége? és írta, h ne haragudjak most mennie kell... (am téll melóba kellett mennie) szerintetek miért csak ezeket írta?


2010. nov. 20. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én meg inkább azt kérdezném, miért mit kellett volna írnia? Vagy egyáltalán, mire alapozod az elvárásodat, hogy még valamit írnia kellett volna?
2010. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, akar tőled valamit.
2010. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem többet akar. =)

Mivel amugy is sietett ez a három gyors kérdés épp elég volt ahhoz , hogy mindent megtudjon.

Ha tényleg kölcsönös az amit éreztek egymás iránt akkor sok boldogságot.

2010. nov. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ráírtam jópárszor msn-en... de alig-alig írt vissza... azóta újrakezdtük Lacival... ki volt írva szivecskékben a neve... ráírtam Gabira és ha nem kérdeztem egy szót se írt... kérdeztem mi a baj ... azt írta semmi... nem tudom egyátalán, h mit akarhat/hatott
2010. nov. 25. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd már el. Lépj túl. Csak beképzeled, hogy akart valamit.
2010. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel téged, csak mivel volt barátod, nem biztos a dolgában. Lehet, hogy azt gondolja, még mindig szenvedsz a szakításotok miatt. Bizonytalan szerintem, viszont kedvel.:)
2010. nov. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!