Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sértődik meg mindenki...

Miért sértődik meg mindenki (vagyis a legtöbben, nem mindenki), ha egy kérdésre válaszolunk, és nem tetszik neki a válasz? Ő tette fel a kérdést, így vállalta ezt is. Vagy csak én gondolom ezt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát én ált. nem sértődök meg ha olyat írnak, teljesen igazad van benne van a pakliban ,hogy jöhet negatív is. Szerintem azért, mert mindenki azt várja, hogy mindnerki kedves lesz
2009. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán őt is érinti.
2009. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel sohasem sértődtem meg egy válaszon sem.

Volt, hogy röhögtem egy jót!

2009. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát van aki nem az igazságot akarja, hanem hogy megerősítsék véleményében. Ha nem ezt kapja és gyenge, nem akar szembesülni, akkor dühöt érez. Kognitív disszonancia :-)
2009. febr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csatolja a saját véleményét, akkor megerősítést akar:D
2009. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha frusztrált vagy, támadnod kell valakit és a rossz hír hozója van kéznél...
2009. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon idegesit, de ami mégrosszabb, ezeket az embereket le is pontozzák rendesen. A rossz aránnyal rendelkező hozzászólókat pedig nem veszik komolyan. Épp ezért lenne fontos, hogy a korrekt negativ, ill. pozitiv kérdésre adott válaszokat felpontozzuk.

(Pl: "A barátom meg én....nem védekeztünk....terhes vagyok?"

"Szerintem igen" (Ez a válaszoló szemét, pontozzuk le ?!?!?!?!?!?!)

Ez igy nagyon nem jó.

2010. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy fontos mindig őszintén válaszolni.De nem kell leszerencsétlenezni meg lemocskolni senkit,csak azért mert a kérdése olyan,amilyen...
2010. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert sokan nem a kérdésre válaszolnak,hanem ítélkeznek!Ez csak egy vélemény/bocsánat,ha valakit megbántok/
2010. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pár kérdéshez azért ki kellene írni, hogy "ellenvélemények kíméljenek, csak bólogatást várok". A legtöbb helyen burkoltan ott is van.
2010. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!