Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kérdéses válasz, miért szenved...

Kriszesz91 kérdése:

Kérdéses válasz, miért szenvedtek sokan lelki problémákkal,? A megoldás?

Figyelt kérdés
A Kérdés az, miért vagytok ilyen szomorúak...?.. ez a nap nem sikerült olyan jól? Ne csüggedj
2011. aug. 9. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó napom volt.
2011. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sokan vannak, vagytok, és én is voltam ilyen lelki problémában.. nem voltam megelégedve magammal, úgy éreztem semmi sem sikerül, de könnyebb boldognak lenni, mint hinnétek. Ha a múlton rágódtok, és azon, hogy most nem jól mennek a dolgaim (pénzügyi, családi, társadalmi..) akkor csak ilyenek lesztek a jövőben is.. Tudom nehéz, én is sokáig voltam depressziós, néha elő is jön, de elmúlik:) a Évek, de inkább az év során, rájöttem, hogy a Boldogságom, csakis én magam lehetek, "senki sem" tehet titeket engem, boldoggá... boldogságunk mi magunk vagyunk, Ha azon rágódtok, hogy ez úgysem jön össze, akkor nem is fog... Bárki, aki az életében elért valamit, nem tudta, hogyan fogylya véghez vinni, csak azt tudta, hogy véghez viszi. Itt egy példa, a nővérem : Évekkel ezelőtt kiötlötte, hogy ő igenis kimegy külföldre dolgozni, jól fog keresni, stb, hitt benne hogy valahogy kijut, és magam sem tudom hogy hogy, de sikerült neki... mikor kiment, semmi félrerakott,pénze, vagy kapott kölcsöne nem volt... de kiment, és 1 év alatt olyannyira beilleszkedett, hogy már tervezi az egész életét:) lakást vesz, férjhez akar menni. Higgyetek magatokban. Mindenki azzá válik amire a legtöbbet gondol:) Legyetek jókedvűek, bármily nehéz is, a mai világban, és megváltozik körülöttetek minden, másképp látjátok a dolgokat, a jelentéktelen dolgok amiket a környezetekben láttok, boldoggá tesz titeket. Amennyit adsz másoknak, annyit kapsz vissza, legyen az jó vagy rossz:). Ha jó a kedved, és jó a kisugárzásod, az emberek megérzik, meglátják, és másként viszonyulnak hozzád, szó szerint csak a jó dolgok történhetnek veletek:) Bármit elérhettek amit akartok,! Bármit! csak higgyetek benne, és legyetek mindíg jókedvű boldogok, szeressétek magatokat, ez a legfontosabb, és az unalmas hétköznapok, is színesebbé válnak!:) 19/f
2011. aug. 10. 00:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Múltkor, a strandon napoztam, és egy lány baráti társaság, érkezett, akik szintén napozni szerettek volna, ám a napozó ágyak, hát elég nehezek:) a lányoknak Különösebben :);) amint láttam, hogy ott áll egyedül, rögtön odamentem, hogy segíthetek e? természetesen igen, fel is kaptam a "napozóágyat" és odavittem, ahova a hölgy "parancsolta" cserébe egy szép mosolyt kaptam, a barátnőivel egyetemben, fentről egy hand megszólalt, a csúzda üzemeltetője szolt: Ugye milyen rendes srác? nekem is mindíg segít:) a lányok jókedvűen helyeselték, kedvesen nevetve:) utána olyan jó kedvem lett, hogy majd kiugrottam a bőrömből,bizony, amennyit amennyit adsz, annyit kapsz vizza:) egy ilyen kis "cselekedet", vagy egy rászorulónak való segítség, vagy bármely ilyen rettentő jó érzéssel jár:) egy szép mosolynál köszönetképp nincs is szebb, Ezzel aszt akarom mondani, hogy a szép, és jó dolgok, mindíg ott vannak körülöttünk,még ezen rövid, emberi kapcsolatok, találkozások létrejötténél is:) csak ébernek, és jókedvűnek kell lenni:) nem szomorkodni:) és a legapróbb, addig jelentéktelennek tűnő dolog, esemény a környezetünken boldogabbá tud tenni.
2011. aug. 10. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy így látod!:)
2011. aug. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan jól is mondtad,hogy így ,hogy válaszoltam rá el fogom olvasni,ha sz.r kedvem lesz.:) Előző vagyok
2011. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!