Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám leállítani?

Hogyan tudnám leállítani?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomból, akivel még nyáron megismerkedtem. (Tudtuk, hogy osztálytársak leszünk.)

Interneten keresztül (tudom, hülyeség...) összevesztünk, egy hétre rá, gólyatáborban (ahol én nem voltam) majdnem a fél évfolyamnak elhordott úgy, hogy ők nem is tudták, ki vagyok.

Most, hogy lassan már fél éve járunk ide, észrevettem hogy páran nem bírnak, pedig soha egy szót sem beszéltünk, de interneten keresztül írnak pár ócsároló dolgot, meg visszahallom, hogy miket terjesztenek rólam. Mint kiderült, azért, mert anno a srác hülyeségeket mondott rólam mindenkinek.

Most megint nem vagyok jóban a fiúval, ugyanis beleszólt egy-két olyan dologba, amibe nem kellett volna, és csak tovább szítja a vitákat a mesterkedéseivel.

A lányokkal, akik nem bírnak, lehetetlen normálisan leülni beszélgetni (egyikőjükkel jóban is voltam, de most nem tudom mi történt vele) mert eléggé ijesztő fajták.

Mit tehetnék a sráccal, hogy lenyugodjon végre?

A válaszokat, előre is köszönöm.


2011. jan. 21. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát valamivel nagyon megbánthattad a scrácot ha bosszúhadjáratot folytat ellened!!!

Az a baja hogy nem ő ...meg téged!!!

Tudod vannak fiuk akik érzékenyebben reagálnak ha csak jáccadoznak velük!!!

Ha a barátnőd sem áll szóba veled akkor vagy összejöttél a barátjával vagy csak ilyesmit mondhattak neki....szerintem...

Én a helyedben leülnék a sráccal elbeszélgetni a dolgokról hogy miért csinálja és miért nem hagyja abba!!!Ez az ésszerűbb megoldás!!!Amugy meg ne törődj másokkal!!!Az igazi barátok ugyis kitartanak melletted a többi meg ne érdekeljen!!!!

Üdv!

2011. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a srácnak az volt a baja, hogy nekem bejött és ő pedig nem akart barátnőt :D ezért utált meg...-.-

a lány pedig nem a barátnőm, soha egy szót se beszéltem vele még :D

2011. jan. 23. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedd össze a gondolataidat mert össze vissza írsz!!!

Mármint nekem most már nem egyértelmű semmi!!!

2011. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!