Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetekl ez függőség? Mit...

Szerintetekl ez függőség? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok vásárlás nélkül kibírni egy napot. Folyamatosan elképzelem h h lesz, általában édességet, szénsavas innivalót vagy valami ropogtatnivalót veszek. Mintha valami hiányozna az életemből, pedig nem is. Mi a baj velem? Segítsetek!Ha valaki tud megoldást írjon

Légyszi csak olyanok írjanak akik tudnak segíteni. Köszi!


2011. jan. 21. 19:30
1 2 3
 1/24 szilvo79 válasza:
igen az.túlsúlyos is vagy?
2011. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túlsúlyos, de rámjött néhány kiló. Ez nem olyan régen tart
2011. jan. 21. 19:46
 3/24 anonim ***** válasza:

Lány vagy???Mert ha igen akkor az életed végéig is kitart!!!XD

A lényeg az hogy hagyd otthon az összes pénzed!!!Ha otthon is hagyod akkkor dugd el!!!

Én is ilyen voltam de csak miután letettem a cigit és kb vagy 20kiló jött rám!!!Szal érdemes abbahagyni!!!Nem csak amiatt mert nagyobb leszel hanem amiatt is hogy cólázol!!!!Valaki már évek óta napi 2 litert megiszik hát az ember nem szeret mosolyogni a rothadó fogai miatt és állandóan fáj a gyomra!!!Én mondjuk az igazi cólát nem szeretem mert megiszok egy litert és már érzem hogy marja a fogaimon a zománcot ha meg többet iszok belőle akkor estére fáj az arcom tőle...

Amúgy végy egy pohár kólát XD tegyél bele húst és csontot és figyeld csak mit csinál vele egy hét alatt!!!!

A lényeg ezekről érdemes leszokni minél előbb!!!

Sok sikert!!!

2011. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok.Tudom h egészségtelen és változtatni kellene rajta, de baromi nehéz!Akkor ez nem olyan,mint amikor az ember elmegy orvoshoz megnézi a tokrát felír rá valamit és elmúlik:D:D:D
2011. jan. 21. 20:47
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem para!!!

Igaz a nöi vásárlás ösztön benned van,de attól még lehet ezen a kis problémán segíteni!!!Elösször a sima cóla helyett vegyél trumbidumbi kólát majd a csokit cseréld le valami olcsóbb étcsokira!!!

de az a legegyszerűbb ha otthonhagyod az összes pénzed!!!Így több pénzed marad normális dolgokra pl:tampon,smink,drágápp toilette(párfüm),esetleg valami sexy tanga.....

Szóval legyen valami motivációd amit meg akarsz venni meg hagyd is otthon a pénzt!!!Hidd el nem lesz olyan nehéz erről leszokni!!!Én kőkemény dohányos voltam 1 éve cigimentes vagyok és nem volt vészes...utána én is nagy ilyen apróságköltekező voltam de megoldottam a dolgot mert nem vittem magammal lóvét!!!És ha nemtudsz miből venni akkor nem veszel...

Sok sikert!!!

2011. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Csak ha tizenéves lennék akkor nem érzeném olyan gáznak, de nem középiskolásként jött ez rám, 24 éves vagyok. Gondolom a fő oka, államvizsga, aztán munkát keresek de nem találok, és egyedül ülök itthon...
2011. jan. 21. 21:18
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha még van valami ötlet, várom:)
2011. jan. 21. 21:20
 8/24 anonim ***** válasza:
vegyél gyümölcsöket inkább. az nem megoldás? veszel is meg eszel is :D mindenkinek jó. meg egészséges is meg finom is :D
2011. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

24éves nő vagy aki egyedül ül otthon???

Ezen segíthetek!!!XD

25F

2011. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

Ha előtte volt valami féle függőséged, amiről leszoktál akkor valószínűleg ennek a pótcselekvésnek a helyettesítésére szolgál a kényszered. Foglald el magad olyan dolgokkal amiket élvezel, úgy hogy nincs szükséged közben a vásárlásra. Erre a legjobb a sportolás ami esetedben többszörösen is pozitívan hathat. Nehéz elkezdeni de ha olyat választasz ami tetszik akkor szívesen fogod csinálni és ugye ki eszik iszik sportolás közben. Ha már vásárlási kényszered van vegyél szükséges dolgokat, az nagyobb örömet okoz :D (csak mert Lány vagyok :D )

Sok sikert!!!

2011. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!