Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetekl ez függőség? Mit...

Szerintetekl ez függőség? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok vásárlás nélkül kibírni egy napot. Folyamatosan elképzelem h h lesz, általában édességet, szénsavas innivalót vagy valami ropogtatnivalót veszek. Mintha valami hiányozna az életemből, pedig nem is. Mi a baj velem? Segítsetek!Ha valaki tud megoldást írjon

Légyszi csak olyanok írjanak akik tudnak segíteni. Köszi!


2011. jan. 21. 19:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy, nekem állandóan ruhákat kell vennem. nem bírom ki és minden pénzemet erre költöm.:S17/L
2011. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azért vagyok egyedül,mert nekem nincs munkám, viszont a páromnak van, tehát ő nincs itthon egész nap:( Nemrég diplomáztam. Mindenkinek köszi!:)
2011. jan. 22. 08:35
 13/24 anonim ***** válasza:

23:42nek!

Neked is megvan a megoldás!!!XD

Többet keresek mint amennyit Te eltudnál költeni!!! XD

2011. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem azért de ha a pároddal élsz akivel úgymond eltartatod magad...Nem kéne szorosabbra húznod a nadrágszíjat???

Mármint az átlagnál akik nem gazdagok ez a szokás!!!

2011. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igazad van!Csak az a baj h soha nem voltam rákényszerülve. És ezt most nem nagyképűségből mondom!
2011. jan. 22. 08:39
 16/24 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg kéne ismerned az élet nem naposabb oldalát is!!!!Kívánom hogy ez a függőséged legyen a legnagyobb bajod az életedben!!!Tudod Én mindig megdolgoztam a pénzemért sosem voltam valami gazdag de mindig jó helyeken nyaraltam és megvettem ami kellett nekem igaz ezért sokszor csinálom hogy hétközben 12órázom és mellette zsínorban húzom a hétvégéket!!!
2011. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Én sem más pénzén élek/éltem, diákmunkát vállaltam, vagy az ösztöndíjamból éltem!Ma is így van!És nem akarok itthon ülni,igenis dolgozni akarok!

Köszi mindenkinek a válaszokat!

2011. jan. 22. 08:47
 18/24 anonim ***** válasza:

Az jó hogy ílyen a felfogásod!!!

Elméletileg ha dolgozni akarsz akkor biztos van munka!!!De akkor ne válogass!!!Majd ha lessz munkád akkor ráérsz válogatni , bemenni ide oda ,szórni az önéletrajzokat...

Amugy milyen szakmád van?Vagy milyen diplomád?

Üdv!

2011. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szociálpedagógus végzettségem van. Amellett egy logisztaikai ügyintéző szakmám. Nem, nem akarok válogatni! Dolgozni szeretnék, egyenlőre mindegy mit, majd aztán ha úgy alakul elhelyezkedni a szakmában!
2011. jan. 22. 09:00
 20/24 anonim ***** válasza:

Én a helyedben az összes iskolát vagy olyan helyet kikeresném a [link] ami közelben van...És egyenként elmennék megnézni őket megkérdezni hogy kell e munkaerő meg ilyesmi...természetesen mindezt jól öltözötten egy nagyon jól megszerkesztett színes önéletrajzzal aminek a végére írod hogy több műszakot és túlórákat is vállalsz:)

Én ezt már megcsináltam a szakmámban...a jobb helyeken személyesen az igazgatóval ültünk le a tárgyalóban...az önéletrazom és a szakmabeli bizonyítványom színes scan-jét egy fóliába tettem...Nos mindenütt leakarták fénymásolni. XD

Az emiles meg telefonálgatós nem jó mert ha keresnének is valakit akkor lehet hogy egy rosszan megszerkesztett önéletrajz miatt nem nyersz lehetőséget!De ha viszont személyesen elmész és látják hogy korrekt szimpatikus ember vagy akkor már megsokzorozódtak az esélyeid!!!

Sok sikert a munkakereséshez!!!

2011. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!