Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet fejleszteni a...

Hogyan lehet fejleszteni a különleges képességeket? Pl. : jövőbelátás.

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 18:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok...ma pl. úgy jártam, hogy matek órán 10 mp-el előbb leírtam a feladat adatait, mielőtt a tanár mondta volna. A padtársam jó nagyot nézett:D. Érdekes.
2010. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Én képes vagyok a prekogniciora , szerintem lehet fejleszteni ,de szerintem még ha valaki minél többet

nézz a jövőbe annál könnyebb lesz.Én még nem próbáltam

"órával","telefonal" csinálni.10 éves korom óta tudom

a képességet.(Egyébként több eset van amikor bejött

a megérzésem).Én nem álmodom előre a dolgokat.

De megosztom veletek a lehetőségeket ,de javítsatok

ki ha tévedek....

1:Azért látsz a jövőbe ,mert sok tudást szerzel és

emiatt a tudatod (vagy tudat alattid)ősze rakja a dolgokat.

2:Azért látsz a jövőbe ,mert az agyad tudja folytatni

az eseményeket Pl.: Jőn egy vonat és van 2 elágazás

és azt is előre látják melyik úton megy a vonat.

De azt mondom mindenki abban hisz amiben akar és nem kell

mindenkinek hinnie a jővőbelátában.Én szermélyszerint

nem akarok felhajtást Pl.:"Nézz a jővőbe és mond meg

a loto számokat".

Na ezeket az embereket kerűlőm.De nem vagyok az a tipus

aki a Tv.-be mutogatná magát.

2010. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én vagyok az előbbi válaszolo.

Még anyit irok le ,hogy nem azért nézzek jővőbe ,mert

"hude klasz tudom mi lesz és hogyan".

Volt már olyan ,hogy randi félét kértem egy osztálytársamtol és láttom utána amikor igent mondott.

(De sajnos nem jőtt be ez a megérzésem.)De ezutal rengeteg

a deja vu érzésem is.És valamikor képes voltam meglátni

mi tőrténik 1 év mulva.Az a jo ebben a képeségben ,hogy

ha belelátok a jővőbe az nem azt jelenti ,hogy az fog megtőrténi ,mert láttam hanem azt jelenti ,hogy változtathatok a jővőn.Mi a jo nekem ebből a képeségből?

A válasz az ,hogy van válaztásom és egy dőntés vagy mondat

előtt tudom melyik a helyes irány.Bevallom 14 éves vagyok.

És általános iskolába járok ,de azt előre láttom.....

1:Ha nem tanulok nem leszek sikeres.

2:Ha belehuzok 8.végére akkor bármi lehet az életemből.

Akinek van valami kűlőnleges képesége nem feltétlenűl

lehet rosz az élete hisz változtathat a dolgokon ha valaki kap egy képeséget nem kell megutálni ,mert átoknak érzi.Enyit akarok egyenlőre mondani.

2010. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, ha valakinek van valamilyen képessége, azt okkal kapta. És ha ez a képesség az életfeladatával kapcsolatban van, akkor a felszínre is fog jönni előbb utóbb. De kiharcolni nem lehet. Vannak emberek akiknek a lelke már elég idős az ilyesmihez, de a fiatal lelkeknek még előbb be kell járniuk más utakat, mielőtt a "különleges" képességek birtokába kerülnek.
2010. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A jövőbelátás tudományos tények alapján NEM lehetséges, mivel a kvantumfizika egyik alaptézise az, hogy nem ismerhetjük egyszerre egy részecske helyét sebességét pontosan, így nem tudjuk megjósolni, hogy mi fog történni a részecskével. Ez kizárja a determinizmus elvét, mely szerint ha ismerjük a világ egy adott pillanatában minden részecske helyét, akkor bármilyen időre ki tudjuk számítani a világegyetem kinézetét. És elvileg ki is tudnánk, de nem vagyunk képesek pontos adatok megismerésére. Szóval nem tudom, hogy hogy lehetne fejleszteni ezeket a "képességeket" . És utolsó előttinek: Nyelvtanra tessék rágyúrni! ;)
2010. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%

Az utolsonak:Te egyáltalán tudod mi az ezoterika?

Nem azárt ,de te miért vagy enyire szkeptikus?

A jővőbelátás létezik most akkor azt is feltehetnéd

magadnak ,hogy létezik-e a "lélek",mert a lelket

se tudod látni ,de létezik.Csak ,mert nem tudod ,hogyan műkődik a jővőbelátás attol még létezik.

És csak ,hogy tud:A bátyám is szkeptikus és folyton azt hiszi képzelődők stb.

De attol még kitartok és nem adom fel a képeségeimet

csak ,mert azt mondják ,hogy nem létezik.

Okal kaptam ezt a képeséget.De egynap szerintem rá fogsz jőnni mi a Tudomány és az Ezoterika kőzzőt a kűlőmbség.

Te miért hiszed el ,hogy nincs jővőbelátás?

Csak ,mert tudatosan csak a tudományosan megmagyarázva tudod elhinni.

Vagy ,mert csak tulságosan sokáig ezt mondták nekked.

Azt csinálsz ammit akarsz.Hiszel-hiszel nem hiszel-nem hiszel.Nekem mindegy.Azért használom a képeségemet ,hogy probáljak jobb jővőt találni magamnak.Hisz edigis ez a képeségem mentet meg sok dologtol azáltal ,hogy láttam a helyes utat.

2010. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Azért hiszem, hogy nincs jövőbelátás, mert 1.Én még sosem tapasztaltam 2.Sohasem ismertem személyesen vagy nem láttam személyesen olyat, aki képes lett volna rá 3.A tudomány sem magyarázza. Én elhiszem, hogy te elhiszed, hogy ez létezik, de amíg nincs semmi tapasztalatom erre nézve, és a logikának is ellentmond, addig ne várd el tőlem, hogy ugyanúgy higgyek benne. Ha azt mondanám neked, hogy létezik a spagettiszörny, hinnél benne, csak azért, mert nem tudod megcáfolni? Istennel és a lélekkel is így vagyok, de tisztelem a véleményed. És jósold meg, mit fogok most írni a végére. A helyesírásodon nem is kicsit kéne csiszolni ;)
2010. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy érzékeltessem, hogy számomra te milyen érveket hoztál fel. Azt hiszed, nem létezik a spagettiszörny? Nem vagy te kicsit befolyásolva? Én rendszeresen látom a spagettiszörnyet, és nagyon sokat segített már nekem az életben.
2010. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Figyelj.Azt hiszel amit akarsz én hiszek valamiben.

Nyugodtan hihetsz a spagetiszőrnyben ha akarsz.

Énis tisztelem a véleményed.Neked is megvan a sajátod és nekem is.És ez igy van rendben.

2010. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

talán én tudok segiteni.

a jövöbelátás lépessége ott rejtözik mindenkiben és tudományosan megmagyarázható azon személyek akik kötetlenek az idövel szemben sokkal érzékenyebbek a körülöttük zajló világra ha nem törödsz az idö mulásával egyszercsak azon veszed észre magad hogy elöre dudolod a következö számot a rádióban vagy sejted hogy aki közeledik feléd mit fog mondani vagy kézbe veszed a telefonod mielött hivnának. a képesség mindenkiben ott van csak kevesen figyelnek rá

2010. nov. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!