Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet fejleszteni a...

Hogyan lehet fejleszteni a különleges képességeket? Pl. : jövőbelátás.

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 18:53
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Sziasztok. Nem tudom, de velem is elég fura dolgok történnek mostanában. Pl.nagyon sok a de javu érzésem, de nem tudom miért. Apró mozdulatok, és jön az érzés. Ebben az évben kezdődtek. Ma egy kis kutatást végeztem, és megtörténtek azok a furcsa dolgok amik lehet ,hogy csak a véletlenek műve, de lehet ,hogy nem. Pl. azon gondolkodtam ki lesz a következő aki be jön a szobámba. És az a személy volt akire gondoltam.Pontosan egy órával később. Ez 15.25 fele gondoltam, és 16.25-kor következett be. A második furcsa dolog. A barátnőmmel beszéltünk msnen, és mondott valamit, és én azt gondoltam, hogy meg fogja kérdeni ezt, ha befejezte azt amit mondott. És csakugyan így lett. (Vagy csak lehet,hogy ismerem őt)... A következő, mikor valaki azt mondta mutat valamit, és két dologra gondoltam. A második volt, de abban az első is benne volt. Sőt az a dolog volt benne a fő. Akkor 15.27-kor azt gondoltam 30-kor az utcánkon egy biciklis jön el. (az utcánk csendes) Nem így történt. De a következő óra 30-jában. Jött valaki hozzánk ,biciklivel :O. Gondolkoztam egy kicsit, és végül arra gondoltam,mivel nem fejtettem ki az órát, csakis a percet ,így az számít valamit....

Akkor nem egyszer volt már ,hogy valakire gondoltam, vagy emlegettem valakit, és csöngetett, vagy megjelent a látómezőmben.

Vagy mikor a barátnőmmel játszottunk egy nagyon nehéz játékot ami magyar töri, meg ilyesmi, és én sorra mondtam, és mindig az lett a helyes. (Ez ugyan lehet szerencse)

Nem tudom, h ezek képességek-e vagy nem, de szerintem nem hétköznapi dolgok.

2010. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Sokat gondolkoztam már rajta, hogy mi a különbség megérzés, és a gondolat teremtő ereje között. Mert az, hogy a gondolatnak ereje van, és szinte bármit elő lehet vele idézni, ahhoz kétség sem fér. Épp ezért hatalmunkban áll, hogy mi magunk alakítsuk a jövőnket. Ha azt hisze, hogy nem sikerül valami, akkor is igazad lesz, és ha azt hiszed, hogy sikerül, akkor.

Ajánlom ezta videót: [link]


vagy ezt:

[link]

(Éld az életed!)

2011. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
szerintem itt mindenki k*rvasok tévét nézett. nevetséges amit ti itt leírtok kb mind valamilyen filmből lopott dumákat nyomattok valami nevetséges. én alapból hiszek a jövőbe látásba meg a szellemvilágba is de az távol áll ettől. kezeltessétek magatokat
2012. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Az első lépés, hogy olyanokat keresel akik hasonlóak hozzád, és tanultok egymástól, pl.: [link]
2012. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Encsy Csibe válasza:

Nekem is vannak természetfeletti képességeim s nagyon zavaró,hogy senki nem segít őket kezelni.

1. Én is sokszor meg tudom mondani a pontos időt.

2. Ha beállítom az órát 4re,akkor felkelek magamtól 3:59kor és nem tudom,hogy miért.

3. Nem figyelek oda az órákon és itthon sem tanulok,mégsem bukok semmiből és 3.20 lett a félévi átlagom.

4. 2 éve előfordult,hogy megálmodtam a következő napomat,s másnap teljesen ugyanaz történt velem,mint az álmomban.

5. Ha belenézek valaki szemébe(akkor is ha nem ismerem),látom,hogy milyen élete van,boldog vagy sem,látom,hogy mit érez,stb..

6. Megérzek dolgokat..van amikor érzem,hogy történni fog valami és tudom is hogy mi,de van mikor érzek valamit,de nem tudom hogy mit..6 éves koromban volt az első megérzésem..amikor anya meg apa veszekedtek..apa felment a fenti szobába..nekem kb fél óra múlva volt egy nagyon rossz érzésem,de nem tudtam,hogy mi ez,hisz kicsi voltam és ez volt az első megérzésem..szóltam anyának,hogy nézze meg,hogy mi van apával mert rosszat érzek..anya mondta hogy biztos jól van,nem nézi meg..reggel apa nem jött reggelizni..felmentünk a szobába és ott találtuk holtan..

Aztán olyan 7-8 éves koromban megéreztem,hogy a szomszéddal valami baj van és segíteni kell rajta.Szóltam anyának és átmentünk a szomszédba..ott találtuk a szomszédunkat arccal belefordulva a vízbe,fuldokolva.Ha kicsit később megyünk át akkor meghal.(részeg volt)

7. Mindig megérzem,ha hazudnak nekem,vagy átakarnak verni,vagy ha rólam beszélnek..és mindig tudom,hogy mit beszélnek rólam..

2014. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"nagyon zavaró,hogy senki nem segít őket kezelni. "

Neked is azt mondom, hogy beszélj Vassyval. Ha tényleg vanak ilyen képességeid. Az, hogy időben felébredsz, pl. nem természetfeletti, hanem egy normál képesség, és ugyanígy az is, hogy más ember szeméből meg tudsz állapítani dolgokat.

[link]

Ő kideríti, hogy mi a helyzet veled.

2014. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 ZsírBálna válasza:
"Valahányszor belenézünk a jövőbe magváltozik az"
2014. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!