Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a franc értelme van élni?

Mi a franc értelme van élni?

Figyelt kérdés
Szerinted? Te mivel vigasztalod magad amikor totál padlón vagy?
2011. jan. 22. 13:12
1 2 3
 1/22 nielindi ***** válasza:
sosem fordult meg a fejemben ez a kérdés. nincsenek ilyen elborult gondolataim... nincs olyan probléma, amit ne lehetne megoldani, tulélni.
2011. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát persze, hogy nincs olyan, amit ne lehetne túlélni, de te egy varázsló vagy, ha minden lepereg rólad.
2011. jan. 22. 13:18
 3/22 nielindi ***** válasza:
nem azt mondom, h minden lepereg. én is szenvedtem már. de ez a kérdés sosem merült fel bennem. és mivel ez volt a kérdésed, erre válaszoltam. és tudod, ha már egy jó ideje minden sz@r, és naprol-napra derülnek ki borzasztó dolgok, amiket nem tudom megváltoztatni, akkor erőt kell vennem magamon, és a jót észrevenni. és nem azon sírni, h jajj, miért van ez.
2011. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nincs semmi értelme élni, viszont csak úgy snassz meghalni hülyeség...ha lesz alkalmam beállok a seregbe hátha...de nem olyan földért akarok meghalni amihez semmi közöm (Afganisztán)
2011. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Semmi értelme nincs. Megszületsz, felnősz, egy csomót dolgozol, aztán meghalsz. Mindezt a fajfenntartás céljából... Aztán majd a gyerekeid is megcsinálják ugyan ezt, és így tovább.
2011. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
A kurv@ ég unatkozott és megteremtette az embert és nézi a szenvedésüket hülyeségüket de hogy legyen benne új és izgi ezért néha meghalnak születnek. ennyi... Csak eszközök vagyunk egy filmben.
2011. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb feladni

Beszólni a világnak

Kényeskedve sírni

Utálni, hogy utálnak

Nehéz elfogadni

A bagatell formádat

Nehéz változtatni

És kiállni próbákat.


Ne nyávogj, ha nem megy

Hisz' a gyenge nem marad

Fogd már azt a fegyvert

Lődd már fejbe magadat

Üvöltözve fekszel

Önsajnálat rabja vagy

Lettél volna ember

Nem csak az, ki szája nagy.

2011. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi.
2011. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Bretso ***** válasza:
Ez hatalmas borsófőzelék!
2011. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Borsó a legjobb!
2011. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!