Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyakran magányos vagy? Miért?

Gyakran magányos vagy? Miért?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Sokat dolgozom!Keveset járok el!le ribizem az összes nőt!Bár mondjuk csak párkapcsolatilag vagyok magányos meg még mindig szerelmes:(

2011. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sokat vagyok egyedül, mert imádok egyedül lenni, de magányos soha nem vagyok, mert vannak barátaim, akikkel imádjuk egymást!
2011. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mik ezek a kérdések folyamatosan egész nap? Valaki ebből ír tanulmányt vagy mi?

Válaszolok. Igen, gyakran magányos vagyok, mert képtelen vagyok normális embereket bevonzani, ezért inkább egyedül maradok. És hogy ne kelljen kivesézned, hogy miért is van ez így: dr. Siegmund Freud megmondta, minden a gyerekkorra vezethető vissza. Anyám eldobott, mikor kénytelen volt magához venni, akkor meg csak vert és alázott. Na, így legyen valakiből lelkileg ép felnőtt!

2011. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Mert nincs munkám. Nincsenek kollégáim. A barátaimnak mind családja van. Szeretnék én is végre igazi társat találni, de így, hogy nincs munkám, nem tudok teljesen önmagam lenni, nem lenne jó így ismerkedni. Pedig nagyon hiányzik valaki. És így magányosan az állásinterjúkat is sorozatban elrontom. Jó lenne valakivel beszélgetni.

De tűrnöm kell még a magányt, majd a lesz munka, akkor már nem is leszek talán magányos.

Ui: Tudsz valami munkát? :.-(

2011. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nekem is jó volna!!!

Sajnos olyan világban élünk hogy Én ha kell bármit elvállalok és tényleg és még így sem találok!!!:(

2011. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig magányos vagyok, pedig van barátom is.. de valahogy nem érdekel. csak a szüleimet tudom még szeretni.
2011. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is magányos munkanélküli vagyok, de van családom. Mindenkit keltek reggel és itt hagynak, van hova menniük én vagyok a lakás rabja. Néha kenyérért sem vagyok képes elmenni esszük a maradékot. Nagyon cinikus is lettem.
2011. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mostanában kezdem érezni, hogy bár szeretek/eddig szerettem egyedül lenni, s nem zavart,de nem jó így. Túl nagy és új nekem ez a város, ahol állást kaptam. Néha az ember szívesen látna egy-egy ismerős arcot. Nem sok barátom van itt, akiket ismerek, már mind más utakon járnak.

Néha jó lenne váltani valakivel néhány szót, elmenni moziba, színházba. Persze egyedül is el lehet menni, de nem biztos, hogy az annyira jó.

2011. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!