Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitaszított vagyok, magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitaszított vagyok, magányos farkas, ezért gyakran nem szeretnek a lányok, mert "nem vagyok népszerű". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából zavarja az embereket, hogy "erős" vagyok, hogy van határozott véleményem a dolgokról, hogy nem hagyom magam "elnyomni", és ha kell, szemrebbenés nélkül szembeszállok mással. Néha idegesítő, és erőszakos, de a jó érdekében teszem. Én nem gügyögök a lánynak, ha hülyeséget csinál, hanem igen jól megmondom Neki. Olyan lányra lenne szükségem, aki megérti, hogy én nem fogok megtörni mások előtt, és kiállok azért a dologért, amiben hiszek, bármi áron. Én az esetek 99%-ában nem adok fel semmit, mert szerintem minden megoldható, megjavítható, ami elromlott. Több lány azért hagyott el, mert hülyeséget csináltak, és hatalmas oltásokat kaptak. Így kikötöttek olyan fazonoknál, akik mindig kedvesek velük, "ó igen, hogyne, persze, drágám" típusú fiúknál, és mindenben egyetértenek a lánnyal (látszólag, persze). Nem tudom. Néha hatalmas dühöt érzek, hogy az emberek nem látják a dolgokat annak, amik. Néha türelmetlen vagyok, hogy az egyértelmű homályos nekik. Nem bír egy lány sem elviselni, pedig, ha adok, akkor sokat adok, és nem átlagos módon. Vajon lesz valaha olyan lány, aki elvisel, és nem elmenekül mellőlem?
2010. márc. 4. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Az, hogy az ember kiáll a véleményéért, és az, hogy tajparaszt - nos, ez két külön fogalom. Vegyél vissza az arcodból és esetleg megkedvelnek az emberek. :)
2010. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én tajparaszt, nyugalom. :D
2010. márc. 4. 20:54
 3/19 anonim válasza:

Tökéletes ember nincs és sajnos ez a nőkre is igaz. Ha minden kis hibájáért kiosztottad, akkor ne csodálkozz, hogy ott hagyott.


Keress egy tutyimutyi lányt akit sakkban tarthatsz és mindig behódol neked.

2010. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Dehogy, én megértő vagyok. De a túl erős problémákat, túl szembetűnő problémáknál megmondtam a magamét.
2010. márc. 4. 21:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Bocsi a beszólásért, megelőző jellegű volt. Akkor viszont kutass tovább, vannak rendes lányok, akiknek nem bólogató jancsik kellenek! :D
2010. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

de ezt olvasd el:


[link]

2010. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hehe,totál én, csak lányban xD

Annyi különbséggel h nekem van egy 4 hónapos kapcsolatom:)

2010. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
21:01 - Meglepő! Gyorsan kitöltöttem egy személyiségtesztet, és tényleg kolerikus jött ki.
2010. márc. 4. 21:10
 9/19 A kérdező kommentje:
21:06 - 14 éves vagy?
2010. márc. 4. 21:10
 10/19 anonim válasza:
én is hasonlóan magányos farkas életet élek nem fogadnak el sok helyen a nőknél ez más a nőknek csak egy kis kényeztetés meg kis velük való foglalkozás kell nem az számít h kiközösített vagy v népszerű. De ez az én véleményem az én tapasztalatom. (elöre is boccs ha valakinek a lelki világát megsértem ezzel)
2010. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!