Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen furcsák itt velem...

Miért ilyen furcsák itt velem a lányok? (én is az vagyok)

Figyelt kérdés
külföldön tartózkodom egy évig. Azt vettem észre, h nagyobb társaságokban egy csomó lány tök rideg velem. nem értem miért, mert én igyekszem mindenkivel barátságos lenni, alapvetően mosolygós, barátkozós vagyok, de nem erőltetem rá magam másokra. Itt is nagyon figyelek, h nehogy nagyképűnek tűnjek, vagy h vki azt érezze, h "ki akarom túrni a pozíciójából". Igyekszem érdeklődő lenni, és figyelni másokra, nem flörtölgetek a fiúkkal. Ezért nem értem, h miért van az h ha újra megyek egy társaságba, akkor hiába köszönök mosolyogva, néhány lányon látom h szinte már utál. Szerencsére vannak, akikkel összebarátkoztam, és a fiúk részéről sem tapasztalok ilyet.
2011. jan. 24. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet,h irigykednek vmi miatt,vagy csak nem hiányzik nekik a társaságod...

ne foglalkozz az ilyenekkel,a lényeg,h vannak kint is barátaid:)

2011. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Xenofóbia.
2011. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is erre gondoltam, mármint hogy irigyek rád vmi miatt :D amúgy hol vagy kint? mert lehet hogy az is magyarázat a dolgokra, pl a britek állítólag alapból nem túl barátságosak...
2011. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez nem igaz, külföldön mindenki kedves, csak magyarországon bunkók az emberek... :)


kérdezd meg tőlük, ha érdekel. ha meg nem, akkor ne foglalkozz vele. lehet hogy hazudni fognak valamit, úgyhogy annyira mindegy, mit gondolnak, majd ha baja lesz, szól. engem eleve nem érdekelnének a munkatársak, fölösleges erőltetni a jópofizást.

2011. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol tartózkodol jelenleg, de nekem a személyes tapasztalatom az, hogy Spanyolországban ki nem állhatják a Magyar lányokat a küllemük miatt.. Sőt, a nagynéném illetve két barátnője után a csajok nagyon durva káromkodásokat ordibáltak csak úgy spontán az utcán... Pedig nem tehetnek arról, ahogyan a latinok sem, hogy az egyik vastagabb alapból a másik vékonyabb...
2011. jan. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!