Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Néha olyan elesettnek érzem...

Néha olyan elesettnek érzem magam, máskor meg magabiztosabbnak "mindenkinél" (pia kihozza belőlem), lehet ezen valahogy változtatni?

Figyelt kérdés

ez az önbizalomhiány kikészít


néha arra vágyom hogy jól érezzem magam,ekkor túl jót várok, és csalódok ,ekkor jön az hogy tök szar napom volt(ha piálok akkor nincs gond,akkor a legtöbben arcnak tartanak,de anélkül...)


borzasztóan szenvedek.egy csaj otthagyott egy olyan este után mikor már egyértelmű volt számomra hogy járni fogunk - azelőtt találkoztam vele,akkor reménytelennek hittem és annyira nem is érdekelt, aztán rámírt facebookon,hogy találkozzunk még 1x,mondom rendben van,smároltunk orrba szájba ,már köv nap elakartam hívni, aztán még vártam vele 1 napot, telefononn felhívtam erre nem akart velem beszélni, majd facebookon közli velem hogy ő most nem akar járni senkivel és ekkortól kezdve xarok a napjaim, hehe még csak 4 nap telt el:D de ha nem foglalom el magam gondolkozom hogy mit csesztem el- nekem csaj kell. nem is az a bajom hogy nem merek ismerkedni az emberekkel ,de sajna a legtöbbel nem tudom hosszútávon fenntartani a haverságot(nemhogy a barátságot), a lányokkal is kb ugyanez a helyzet


nem is a külsőmmel van a baj(na a fogaim nem túl szépek ,de ha nem röhögök teli szájjal nem feltűnő),de ez az önbizalomhiány borzalmas,mikor rájövök hogy a legtöbb ember nagyon más mint én(1 igaz barátom van, akivel sok dolgot meg tudok beszélni, ő nagyon hasonlít is rám)


sokszor úgy érzem magam hogy éretlen vagyok.és utálom magam ilyenkor, van mikor pedig teljesen magabiztos és nagyon élvezem az életet. most épp nem így érzek


egy csaj az aki nagyon boldoggá tudna tenni,de leírtam már hogy mi a bajom a legtöbb emberrel:S ezért nehéz nekem ez

hogyan tovább?


az imént jöttem meg az osztálytársaimmal röpiztünk, nem mondom azt hogy xar volt. de arcabbnak tartom őket.nem tudok úgy beszólni mint ők:D nincsenek olyan jó sztoryjaim ,vagy nem tudom őket olyan jól előadni:S ,lehet hogy felnagyítom ,de ezek a dolgok el is tudják cseszni a napom, mikor úgyérzem kizárnak egy beszélgetésből.nem ismerem mind az összes zenét amiket nyomatnak telókon,nem ismerem a közös ismerőseiket:S, sokszor bénán érzem magam mikor velük beszélgetek(piával meg nagyon is jól)

mit változtassak?


kösz hogy végigolvastad


17f


2011. júl. 16. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De igen.
2011. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2011. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, csak én nem értek hozzá...

Esetleg kérhetsz segítséget egy pszoichiátertől...

De a legfontosabb az volna, ha mindenekelőtt megpróbálnád elfogadni saját magadat...

2011. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ugyanígy vagyok vele:) 22/L
2013. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!