Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Ha így...

Mit tehetnék ez ellen? Ha így marad akkor nem lesz jó vége (15/F)

Figyelt kérdés

Ez elég hosszú lesz, de aki ráér pls olvassa el és írja meg szerinte mit kéne tennem. Előre is köszi a normális válaszolóknak. Előre szeretném leszögezni hogy nem vagyok meleg és ő sem!


Na szoval annyi a gondom, hogy szombaton ottaludtam egyik osztálytársamnál, aki a legjobb haverom (szintén 15/F) és olyan dolog történt aminek nem kellett volna (NEM ittunk és szívtunk semmit).

Úgy kezdődött hogy eleinte csak ölelgettük egymást (nem ez volt az első eset) vagyis hát úgy néztük a filmet hogy átöleltük egyást. Aztán miután kikapcsoltuk a tv-t és a gépet lefeküdtünk aludni. Ahogy mindig persze még dumáltunk, és mivel a két ágy nincs messze egymástól fogtuk egymás kezét is... Aztán kérdezte h ne jöjjön-e át arra az ágyra ahol én vok. Aztán mondtam hogy ok, így jobban tudunk beszélni is meg "összebújhatunk". Na szoval aztán elkezdtük egymás simogatni, majd ott lenn is simogatni, aztán utána mivel fáradt volt lefeküdt vissza az ágyába aludni. Másnap reggel pedig megint filmnézés...és folytattuk. Elkezdtük egymásnak kiverni. Aztán végülis ő el is élvezett, de amikor már ott járt akkor azt mondta h ne én csináljam, hanem inkább majd ő, mondtam h nem gond ha olyan leszek, de ragaszkodott hozzá. Majd utána abba is hagytuk. Bár most mindezt belesűrítettem pár sorba, ez reggel 9-től délután 2-ig tartott kisebb megszakításokkal (reggeli, ebéd), tehát j sokáig, és gonolom azért csinálta ő is mert élvezte (mivel eleve az egész az ő ötlete volt gondolom akarta is). Aztán utána mondtam h akkor már lépjünk tovább ne csak verjük egymsának (konkrtétan szopásra értettem), erre mondta h nem akarja, mert most élvezett el és nincs kedve...

Aztán haza kellett jönnöm. Este beszéltünk a történtekről és mondta hogy inkább ne folytassuk ezt, mert ő nem akarja, próbálkoztam még kicsit győzködni, de nem kényszeríthetem, mert nem akarok neki rosszat, és mindenképp rossz lenne neki ha egyszer nem akarja hát nem. Azt mondta hogy ez csak egy "pillanatnyi fellángolás" volt... :((

A gondom az lenne hogy ez miatt mst "depressziós lettem" mert nem eszek, nem is nagyon alszok, minden nap megiszok vagy 2 kávét hogy figyelni tudja suliban, este viszont nem tudok aludni mert mindig arra gondolok, a haverom akivel ezt csináltam tudja hogy mivan velem, és prbál is megvígyasztalni, de nem tud hiába. Az egyetlen dolog perpill ami megvígasztalna ha a pillanatnyi fellángolása még folytatódna, ami lehetetlen, szoval nem is mondom neki mert neki is csak rosszabb lenne ha ezt tudná. Vagyis én nem azt akarom hogy csak azért folytassuk hogy ne legyek szomorú, én azt akarom hogy azért folytassuk mert Ő IS élvezi. Most valamiért azt kérdezgeti hogy haragszom-e rá, és nem vok benne hogy biztos hogy elhiszi hogy nem haragszom, pedig télleg nem vagyok rá mérges, mert amit tud megteszi hogy nekem jobb legyen, és nem ő tehet róla hogy neki elmult a pillanatnyi fellángolása, nekem meg nem, meg azt mondja hogy lesz majd ennél még rosszabb is, mert h nem tom milyen az ha egy csaj dob. Pedig tom mien az, volt már benne része, és az nem volt ennyire szar... Egyébként suliban meg mások előtt szerencsére el tudom rejteni az érzéseimet, és mindenki úgy látja semmi gond, pedig van :S

Na a kérdésem az lenne hogyan heverhetném ezt ki, mert ha továbbra sem tudok aludi akkor tvábbra is sok kávét kell innom hogy fennmaradj, eztért a gyomrom is kavarogni fog, tehát enni sem fogok tudni. Ma például iskolában monda h mostmár ennem kell, és én meg is ettem egy szendvicset, de csak rosszabb lett :S

Nem akartam neki mondani, de nagyon hányingerem lett tőle és attól féltem h majd ott órán ki kell rohannom hányni, szerencsére nem így lett, pár óra alatt elmult, de továbbra is szádülök és alig állok a lábamon, és szomorú és ideges vagyok.

Na szoval mit tehetnék hogy ne akarjam többé ezt? (Vagyis hogy ne "kívánjam" a haverom, mert nem azzal van a gond hogy ez a dolog megtörtént, hanem azzal hogy SOHA többet nem fog, pedig annak is örülnék ha csak havonta lenne ilyen...) de mivel az ő érzései sajnos 100% hogy nem fognak visszatérni, ezért nekem kell kivernem a fejemből... :(


2011. jan. 25. 19:19
1 2 3 4
 1/32 böiler ***** válasza:
55%

Nem szívtatok? Nyugi, eljön majd az ideje... "Tömök egy laza 'pipát'"... :D

Hihetetlen, most hogy esik a hó, mindenki bensőséges meleg kapcsolatra vágyik?


17/F... Eszedbe ne jusson semmi...

2011. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

1. gondolom biszex vagy

2. belezúgtál a haverodba

3 próbálj nem gondolni rá, tanulj ,sportolj, csajozz,bulizz, 3 óránként erőszakolj magadba egy szendvicset még ha nem kínod is lefekvésig.

2011. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Előző válaszol: Igen az vok, nem tudok nem gondolni rá, hiába csinálok bármit, közben is arra gondolok, nem tereli el róla szinte semmi sem a figyelmem :/
2011. jan. 25. 19:40
 4/32 A kérdező kommentje:
Ja és nem zúgtam bele, kizárólag barátilag szeretem, nem vagyok belé szerelmes, csak így testileg kívánom.
2011. jan. 25. 19:42
 5/32 anonim ***** válasza:
biszex vagy...van ilyen
2011. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy szerinted mi vagyok meg h van-e ilyen, hanem az h hogy tudnám elfelejteni. Félak h ha nem eszekk és alszok eleget akkor vhol összeesek v rosszul leszek v vmi ilyesmi :S
2011. jan. 25. 19:45
 7/32 böiler ***** válasza:
0%

Nem tereli el? Jaj te szegény. Bár ne aggódj, nagyon sok fartú... meleg/biszex híres ember van. És általában szeretik őket. Oké, az tény, hogy nem járnak kopaszokkal teli helyekre, de különlegesek vagytok! Erre gondolj. Hiszen 100-ból 75 fiú undorodik egy másik fiú végbelétől. Na, de ti nem! Szóval ezt becsüld meg öcsém! Irány le anyádékhoz, és mondd ezt:

- Apa/Anya/Morzsi! Én különleges vagyok!

Hidd el, hogy örülni fognak, hiszen bizalmat szavaztál nekik. Ezt értékelni fogják.

2011. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Hát ilyennel nem lesz gondom mert egyrész nem vok meleg, másrész rajta kívül soha senki sem fogja megtudni a helyzetet. :P

Böffler látom az IQ-d nem haladja meg egy döglött rókamangusztáét sem, szal te ink ne is válaszolj kérdésekre ;)

2011. jan. 25. 19:49
 9/32 anonim ***** válasza:
amúgy meg szokj át a p.nára
2011. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
hogyne lennél bu.zi azt minek nevezed amikor kicsapod egy másik srác farkát??
2011. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!