Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy ne utáljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne utáljak ennyire szingli lenni? Egyszerűen elegem van már, hogy egyedülálló vagyok. Nem rég lett vége egy kapcsolatomnak, amit hamar kihevertem, de nekem nem okoz örömet a szingli életmód:S

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a pasizós típus, nem szoktam senkit leszólítani meg hasonlók, azt sem tudom, hogy kell eljátszani a "kezdeményező fél" szerepét. Béna vagyok:/
2011. jan. 10. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, küldj nekem egy képet és vegyél fel skypera, és ha úgy alakul akkor majd kezdeményezek ;D És nem leszel szingli. Vevő vok mindenre xd
2011. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én se szeretek, de az vagyok:S ilyenkor télen meg nehezebb ismerkedni is, mert nekem se sok kedvem van kimozdulni, meg másoknak se..., így maradok magamnak


21/F

2011. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Törődj bele
2011. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy néha izgat néha nem.

Valahol jól érzem magam szingliként, mert tudom, hogy nem kaphatok olyan durva támadást valakitöl, mint amit kaptam.

Élvezem a szabadságom és várok, nem eröltetek semmit.

Mostanában kicsit lazább is lettem, úgymond nem feszélyez egy jó Nö közelsége sem, hanem mint egy haverhoz úgy szólok és ez bejön nekik.


Majd lesz valami.

2011. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 acel ***** válasza:
88%
Mi ez a letargia meg beletörődés fiatalok???? itt a tavasz takarodó bulizni, csajozni/pasizni! :) 22f
2011. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egy idő után megszokod és megszereted :) amikor meg már jól érzed magad a bőrödben és megállsz a lábadon partner nélkül, más lesz kisugárzásod is, és jönnek maguktól a pasik. amig viszont látszik rajtad, hogy emiatt keseregsz, elkerülnek. szóval csak lazulj el, külsőleg-belsőleg adj magadra a saját örömödre, és foglalkozz olyasmikkel amik boldoggá tesznek.
2011. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól nézel ki, csak tedd ki magad a kirakatba, és lesz jelentkező!


Nemtudom hogy tényleg társfüggő vagy-e, de egyedül nem jó!

2011. jan. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért nem próbálod meg élvezni. Mindennek van hátránya, de a szingli létnek előnye is van.
2011. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

ma 21:02


Még nincs itt teljesen a tavasz vagyis nem áll méga farkam.

2011. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 acel ***** válasza:

pedig barátom a házunk tetején készülnek a kis galambok szóval közel a tavasz :) és már láttam hóvirágot!!!:)

Szingli lét előnye: el tudsz olyanon is mélázni amire nem is számítottál... de tényleg hidd el pontosan látni egy lányon hogy már képes-e készen áll-t egy kapcsolatra. az ilyen emberekből szinte sugárzik az élet és a jókedv, engem 3 hete majdnem folyamatosan megtalálnak a nők, nem jó egyedül én értem de nekem még nagyon jól esik :) 22f

2011. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!