Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezen hogyan lehetne változtatni?

Ezen hogyan lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok, lassan 15 és általános óta önbizalomhiányban szenvedek. Nagyon sokan piszkáltak, átvertek..

Nem bízom meg senkiben sem.

Alig van barátom középiskolában! :(

Valamit rosszul csinálok, de nagyon.

Milyen egy jó barát? Hogyan szerezzek barátokat?

A másik probléma: FIÚK!

Hogyan beszélgessek6 egy fiúval? Vannak rajtam pattanások, amit alapozóval fedek le. De az alapozó hamar lejön és csúnya! Mit tegyek? Beszélgetni akarok tök simán, hogy ne legyek zavarban és megtudjak szólalni!


a segítséget, tanácsot előre is köszönöm!

Bunkók kíméljenek!


2011. jan. 30. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:

fuhh 100% ban magamra ismertem (kivéve, hogy én 14 leszek)..de tényleg minden ugyanaz..mért vagy önbizalomhiányos? úgyértem mi az amit nem szeretsz magadon?

barátokat úgy tudnál szerezni ha elmennél valahova sportolni (nem tudom jársz-e), vagy valami hobbit keresni. ha szeret egy fiú nem fogja érdekelni, hogy pattanásos vagy, egyébként vannak különféle krémek/tonikok amik segítenek eltüntettni a pattanást... menj oda hozzá köszönj neki kérdezd meg, hogy van stb tudom nehéz de probáld meg..remélem legalább egy kicsit is tudtam segíteni :)

2011. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy vékony lány, de nem is vagyok duci..olyan "pontjó" szépnek tartanak engem, de én nem vagyok megelégedve magammal..
2011. jan. 30. 10:49
 3/3 Lézer Anton ***** válasza:

A bőrhibákkal nyugodtan keress fel bőrgyógyászt vagy kozmetikust! (A tizenéveseknek ez egyébként is erősen ajánlott, csak valamiért Magyarországon nem bevett gyakorlat.)

Sportolj, lehetőleg csapatsportot válassz, önbizalmad lesz és barátokat is szerezhetsz.

A fiúkkal? :) Nos ha normálisabb az illető, nem igényel semmilyen "különleges" bánásmódot, megszólítást. Légy laza! Semmi különös nincs abban, ha megszólítasz valakit. 14 éves korban még nem könnyű fiú barátokat szerezni, de hozzávetőleg két év múlva elmúlnak a gyermekes előítéletek mindkét nemnél, lehet haverkodni. Ilyen kapcsolatok építésével is szerezhetsz egy kis magabiztosságot.

2011. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!