Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történik ez? Hogyan...

Miért történik ez? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy folyamatosan letört vagyok. Semmi kedvem semmihez, legszívesebben egész nap csak feküdnék. Nem tudok aludni, folyamatosan jár az agyam, vagy ha mégis sikerül elaludnom rémálmaim vannak. Nem fázom mégis reszketek. Magányosnak érzem magam, feleslegesnek. Elszigetelődöm mindenkitől pedig ez az amit leginkább el szeretnék kerülni. Nehogy azt mondjátok hogy ez is valami kamaszkori baromság mert nem hiszem el! 15/L
2011. szept. 24. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukáddal beszélj erről. Szerintem depresszió. :/ Velem is ez van de nekem nem hosszabb távon csak ritkán és akkor is egy-két max. 3 napig. nekem tetszik sajnos ez az állapot szóval cserélhetnénk :S de szerintem tényleg deresszió
2011. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ahhoz hogy válaszolni tudjak, több információra lenne szükség. ha gondolod, keress meg privátban


a kamaszkoros szöveg általában azoktól jön akik semmi értelmeset nem tudnak írni


a depressziós sem biztos


a reszketés viszont már egy olyan dolog, ami komolyabbnak

2011. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

+tűnik


és ha ezt nem találnád elégnek, nyugodtan látogass el egy közeli pszichológushoz

2011. szept. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessetek.... Ha már ilyen depisek vagytok. Túl sok az ilyen lelkibeteg (nem bántásból!)ember.
2011. dec. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocs, lemaradt a link. Szerintem tuti segíthetnétek egymásnak. Az esküvőre meg meghívhattok....XP


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. dec. 6. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!