Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok nektek tetszik, hogy...

Lányok nektek tetszik, hogy mostanában egy csomó fiatal (tizenéves) srác levágatja pár centisre a haját? Illetve fiúk, ti miért vágjátok le?

Figyelt kérdés

Mert nekem nem tetszik, és azt veszem észre, hogy a környezetemben minden helyes srác levágatja a tök jó haját, szerintem ez annyira nem áll jól egy tizenéves fiúnak... :(

Fiúk, akik szintén így jártak, ti miért döntöttetek a rövid haj mellett?

Ez amúgy most divat?


2011. jan. 30. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem régen tüske volt, de megnöveltem kicsit, mert nemvoltszép. Most ilyen átlagos méretű, és a 2naponta mosáson/hónaponta vágáson kívül semmi dolgom nincs vele, mert jóanyagú. >.>

Lányoknak meg váll alatt tetszik a haja; ne legyen festett (ne teljesen); legyen puha és jóillatú; nem feltétlen jó, ha vasalt. Énszerintem.

2011. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még amúgy nyugodtan jöhetnek. :)

22.42: igen, sajnos én is úgy jártam, hogy aki tetszett fiú, levágatta a haját, aztán egy másik is, aki szintén bejött. Meg osztálytársaim is, meg most egy csomóan a suliba...

2011. jan. 31. 17:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Hú, én úgy utálom, ha tüsi haja van egy srácnak!
2012. okt. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is ... nem a vállig érő hajra gondolok, hanem hogy legyen neki . értitek, nem?
2012. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, igen! Erre gondolok én is. Hogy legyen pár centis haja! Az egyáltalán nem jelent hosszú hajat, vagy ilyesmi. Még csak nem is ilyet, ami mostanában divat, ilyen hosszabb szálú, félresöpörtet, csak, hogy legyen neki.
2012. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!