Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kiből lesz az okos, tapasztalt...

Kiből lesz az okos, tapasztalt ember, akinek nem lehet hazudni soha?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak is lehet hazudni, maximum rájön.;) Egy okosabb, tapasztaltabb ember pedig simán hazudhat neki. Ha azt akarod, hogy ne verjenek át akkor csak gondold át a dolgokat több szemszögből is józan paraszti ésszel és ne bízzál senkiben aki nem a szülőd, testvéred, barátod (de van amikor még bennük sem lehet fenntartás nélkül bízni, lásd: testvérek féreggé válnak az örökség miatt, van rá példa).
2009. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem emberből az egyszer biztos. Vagy: abból akinek van pénze hazugságvizsgálót venni - ami megjegyzem bár megoldható (tavaly láttam a neten rendes weboldalon reklámozva - nem Magyarországon persze) de illegális.
2009. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem spec nem tudnak hazudni az emberek, valahogy mindig észreveszem, pedig nem vagyok se okos, se tapasztalt...
2009. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igazából ez az intuicióktól és nem az okosságtól vagy a tapasztaltságtól függ.Ha jók a megérzéseid,az emberismereted akkor nem fognak tudni becsapni.Ha pedig egy kicsit tanulmányozod a hazugság testi jeleit,akkor végkép nehéz dolguk lesz. :)Remélem segítetem.
2009. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán olyan érett,sokat átélt emberből,aki ezáltal jó ön-és emberismeretre tesz szert.
2010. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!