Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok álmos és fáradt?

Miért vagyok álmos és fáradt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 00:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10 óra az nagyon korai nekem, olyankor sose tudok elaludni. (talán 2 évente egyszer ha beteg vagyok, vagy ha kimaradt egy éjszaka).

tudom ez a 3-4 óra az meg már túl késő, de a 10 óra az nagyon nagyon korai.

este sokkal frissebb vagyok, mint reggel/nappal.


még akkor sem tudtam 10 kor elaludni, mikor hajnali 7 re kellett járni gimibe.

2011. febr. 7. 09:11
 12/16 A kérdező kommentje:
ja, és nem általában vagyok fáradt, hanem akkor voltam, amikor a kérdést kiírtam.
2011. febr. 7. 09:12
 13/16 anonim válasza:
Ha valóban hajnali 4-kor fekszel le és délben kelsz, akkor pont úgy élsz mint én. Az pont 8 óra alvás ami tökélestes. A 100%-os koncentrációhoz csend nyugalom, és gondolatmenetet nem megszakító telefon kell. Én is ezért dolgozom éjszaka. Igaz én hajnali 3kor elmegyek futni egy órát és utána fekszem. Akkor aztán nincs PM10 légszennyezettség :-)
2011. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

rossz az életmódod

későn kelsz és nagyon későn fekszel

:S

Jobb lenne, ha áttérnél vami egészségesebb alvásra, mondjuk fél 10kor már ágyban vagy, reggel meg 8kor kelsz


mellette lehet, hogy keveset mozogsz, egészségtelenül eszel-iszol


esetleg lelki okok is zavart okozhatnak


de inkább a legelső

2011. febr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
egyébként lehet, hogy nem tudsz 10kor aludni, de a szervezeted egy idő után hozzászokna és úgy már menne
2011. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

10 kor tuti nem tudnék elaludni, még általánosban sem aludtam olyan korán, pedig akkor 8 kor suli volt minden nap. és gimiben sem, pedig olyankor gyakran kelett 7 re menni. a 10 óra nekem olyan, mintha másnak délután 5-6 kor kéne elaludnia


mostanában hamarabb alszok , már 2 körül.

2011. febr. 16. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!