Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg? "Minden családban...

Tényleg? "Minden családban elcsattan néha egy-egy pofon. "

Figyelt kérdés

KI adja kinek?

Van ahol mégsem?


2011. febr. 1. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem emlékszem hogy nálunk elcsattant volna-e. van egy bátyám is, de se anyuék egymást se minket nem ütöttek meg soha, se kézre se fenékre. na jó a tesommal mi öltük egymást, de pofon konkrétan nem volt, max szurkáltuk vagy fejbe vágtuk egymást, de nem durván.
2011. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem.
2011. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szóval EZZEL IS csak engem ETETTEK????
2011. febr. 1. 10:45
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
nekem is volt , szerintem a legtöbb helyen akad néha "egy-egy pofon" , a kérdés hogy az tényleg néha e , és mennyire pofon?
2011. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

egyébként látom nagyon zavarnak téged ezek a dolgok , különben nem írnál ki ennyi kérdést

Miért nem mész el egy pszichológushoz? nem bántásból mondom , de attól nem lesz jobb hogy azt kérdezed mással is történtek e ilyenek

2011. febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem mehetek azzal a területi orvoshoz, hogy

Doktor úr! Tegnap 22-en azt írták, hogy ide kell jönnöm!

Egyébként nő, és kérlek ne kérdezzetek róla.

Bár tényleg szívesen elmesélném, de félek kiraknának gyalázkodás miatt.

2011. febr. 1. 11:46
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elsö vagyok.

Nekem is van gyerekem és tudom mondani hogy a pofon vagy egyéb tetlegesség a gyerek felé egy düh. Vagy is a felnött dühös saját magára hogy nem volt képes megnevelni a gyerekét és csalódott saját magában.


Pl mikor a gyerekem iszonyat rossz és ezerszer elmondtam neki valamit elfog egy irtozatos düh (eddig minden szülö eljut), akkor az érzem miért nem képes a gyermekem azt csinálni amit én mondok és ekkor szokott a pofon elcsattanni, vagy mint én egyböl belém villan hogy ez düh saját magam irnánt mert én nem voltam képes megnevelni a gyereket és most muszáj lennék ütni? nem, és lehiggadok, majd kitalálom hogy tudnám megbüntetni és elérni azt hogy többet ne tegye azt amiért mérges voltam.

Aztán van a másik oldal ahol a legegyszerübben lerendezik a egy pofonnal mert az majd mindent megold.

Hát nem, agyon is ütehti valaki a gyerekét akkor sem fog az segítenei.


nem értem miért kell föleg egy akkora gyereket ütni, aki tud írni.

vagy ha nö vagy és a párod üt akkor hagyd ott rögtön.

2011. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy duma, ezzel nyugtatják magukat azok a szülők, akik képtelenek emberhez méltó módon nevelni a gyereküket. Normális családokban tiszteletben tartják egymást az emberek, még ha 20 év különbség van is köztük. Engem kis koromban rengetegszer megpofoztak, akár olyanokért is, ha egymás után háromszor kaptam 4-est 5-ös helyett. Vannak ilyen tehetetlen és gyenge idegzetű emberek, akik szeretik hitegetni magukat, hogy jól csinálják, amit tesznek... pedig dehogy!
2011. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én is érzem már a válaszok számából, hogy ez még mindig valós probléma, de pont ez jelenti azt is, hogy már talán nem is illik. Én csak örülök annak, hogy ez erre változik.

Talán egyszer már a környezetünket is ciki lesz bántani.

De ahhoz magunkat, és a gyerekeinket is tisztelnünk kell.

2011. febr. 2. 11:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy úgy legyen! Ámen!:)
2011. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!