Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hogyan vessek...

Szerintetek hogyan vessek véget ennek az idióta barátságnak? Elegem van!

Figyelt kérdés

Van a suliba 2 "barátnőm". Sokáig elválaszthatatlanok voltunk, mi voltunk azok akik sose vesztek össze. Most 6.-os vagyok és besokalltam hogy kik lettek ezek. Én teljesen más vagyok, tudom, hogyha mások a barátok és más érdekli őket az jó. De nekem nem, nem tudok mellettük olyan lenni mint amilyen vagyok.

1. osztály óta LB-k vagyunk/voltunk, jelenleg ez van:

azt mondják, Én olyan éretlen vagyok.

Amikor azt mondom hogy most már hagyjatok ezzel a sok baromsággal, kórusba: jaaaaaj

Amikor jelentkezek és jól elmondok egy választ a suliban, megszólal vagy egyik, vagy másik, vagy mind kettő hogy"Jaj de okos vagy, azigen"

Kapok egy új cipőt ami nekem nagyon tetszik: "Jaj, jaj megvakulok, ez szörnyű"

És hogyha meglátnak egy csúnya, vagy rossz ízlésű lányt, nahát akkor őt cikizik meg minden.

Az egyik 'barátnőm' odajött egy nap hozzánk: Halljátok, nem tudtok úgy se lebeszélni róla, szerintem bele se kezdjetek de holnap ki fogom próbálni a cigit.(Nagy cigiellenes vagyok) Erre mi kicsit megilletődve azt mondtuk hogy oké. Hát az a meglepett fej, amit ő vágott!!

Biztos azt hitte hogy majd rajta fogunk csámcsogni hogy ő milyen nagylány-.-

És ő divatból tart egy gyönyörű havanese kutyát! Csak kár hogy én látom el egy csomó tanáccsal mert alig tud valamit. Nekem is havanese van. Amikor valaki azt kérdezte tőle hogy az ő kutyája havanese keverék nem? Ő kitört hogy "Dehogy is az én kutyám nem korcs!!"

Huhh még annyi mindent tudok mondani, ne haragudjatok de ki kell adni magamból!

A másik meg azon van hogy a fiúk közelébe legyen, és azt mondogatja hogy csóóókolózni akarook(egyszer se volt pasija). Mindig mondogatják hogy milyen szépek(saját magukról), és az egyiknek örült a feje hogy már járt fiúval. Most éppen azt mondogatja hogy taylor lautner olyan helyeees, meg zoli (LLL)

"Csak" a mai napon ez volt:

Kaptam egy 3.-ast magyarból. Megszólaltam hogy ÓÓ én 5ös szeretnék lenni magyarból úgy mint félévkor!

Erre az egyik: De vani úgysem leszel ötös fogd már fel(mondja az aki leszarja a tanulást, aki cigizett)

Imádják ha készül róluk egy olyan kép amin érettnek látszanak(Igazából már azok, 12 évesek és már bőven bennevagyunk a tinikorban, ez Ok. De tudom, hogy ők nem ilyenek igazából)

Természetesen ma is mondták hogy csőnadrágba jöjjek, ne olyanba aminek a vége bővül mert szörnyen áll.

Engem nem érdekel annyira a divat, viszont szeretek csinosan kinézni. Inkább a tanulás és az állatvédelem, és az állatokkal való foglalkozás érdekel. Kiírtam facebook-ra hogy "ma voltam a menhelyen, szomorú hogy ennyi kutya van gazdátlanul" Minden hülyeséget lájkolnak, ezt bezzeg nem bírnák támogatni egy kattintással, valamelyik nap mondta is egyikük hogy ő sose fogadna be 3 lábú kutyát. Nemsokára hörcsögöt fogok tenyészteni, és nem tudom velük megosztani azt a nagy örömöt amit érzek, mert kiröhögnek. Ja még az is volt ma hogy a fiúk birkóztak játékból és megszólal az egyik: Ajj ne verekedjetek máár olyan éretlenek vagytok.


Szerintem ez már nem állapot, elegem van belőlük. Én más vagyok mint ők, nem akarom ezt a kamu barátságot folytatni. Legyenek meg ők ketten, nekem az állatok jelentenek mindent, barátra nincs szükségem, csak arra, hogy ne csúfoljanak. Hogy szabadúlhatnék meg tőlük? Nem szeretnék szóban eléjük állni, mert nyafognának hogy "De bocsyy, tudod hogy tök jófej vagy, a humorod nélkül sehol se lennénk.


2011. febr. 1. 16:37
 1/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom ezt a hosszú szöveget, de remélem elolvassátok, és kapok hasznos választ. Mindenkit felpontozok!

Köszi előre is

2011. febr. 1. 16:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te eldöntötted, hogy nem kívánod a barátságukat, akkor az a legtisztább, ha eléjük állsz. Az tényleg nem barátnő, aki ennyire lefikázza a másikat.

Ők már annyira nagylánynak akarnak látszani, de az ilyenekből lesznek a legnagyobb ribik a középsuliban, vagy még addig sem kell várni.

Te viszont sokkal érettebbnek tűnsz, és az állatvédelemhez való hozzáállásod is dícséretes.

2011. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülljetek le és beszéljétek meg. Ne zavarjon, hogy mit mondanak. Tarts ki a magad igaza mellett. Mondd el nekik hogy téged ez nagyon zavar. Mondd azt ha nem változtatnak a viselkedésükön legalább veled szemben, akkor vége ennek a barátságnak. Nézd csak meg, hogy egybél le fog törni az orruk, és rendesebbek lesznek. Sok sikert. 34/L
2011. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd ki bátran a véleményed, akkor is, amikor nem értesz egyet Velük! Vállald föl magadat, ne játsz szerepet, ha így nem tetszel Nekik, akkor nem nagyon fogják keresni a társaságodat, aminek még örülni is fogsz. Amúgy meg nyiss mások felé, lehet, hogy sokan azért nem kezdeményeznek, mert úgy gondolják, hogy olyan vagy, mint ezek a "barátnők". Menj oda másokhoz, beszélgess, légy spontán,és jobbak lesznek a napjaid. Meg aztán sulin kívül is van Élet, ha valahol máshol(délutáni elfoglaltságok, közeledben élő fiatalok stb) végre Igaz Barátokra lelsz, akkor lesz akikre számíthatsz, és hidd el ezek a lányok már nem is fognak hiányozni. Ha meg kérdezik, hogy Velük már mért nem barátkozol egyszerűen mondd azt, hogy úgy érzed más lettél, megváltoztál, és ők is megváltoztak, de nem haragszol rájuk semmi,szép lassan elválnak útjaitok.

Van olyan az Életben amikor cselekedni kell, és nem

beszélni magyarázkodni!

Sok sikert, kívánom, hogy megtaláld a helyedet, és szebbek legyenek a mindennapjaid!!!

2011. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindegyik hasznos válasz volt számomra.

Igyekszem nyitni mások felé is. Örülök hogy nem csak én látom úgy, hogy ez nem normális. Féltem hogy velem van a baj. Majd megírom, ha holnap is történik valami, jó így kiadni magamból:)

2011. febr. 1. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok, de én rájuk szorulok:( Nincs kedven msnezni? küldd el priviben a címed

13L

2011. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Idióta h.lye p.csák. Középiskola első osztályban már azzal fognak büszkélkedni , hogy hányan b.szták meg őket.

Te nem közéjük való vagy, te normális vagy, úgyhogy messzire kerüld el az ilyen kis k.rvákat. Gndolom más lányok is vannak az osztályban, menj oda hozzájuk és barátkozz velük.

2011. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!