Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért idegesít ha a nevemen...

Miért idegesít ha a nevemen szólitanak?

Figyelt kérdés

Ha valaki mondjuk mondja hogy Anna gyere nézd meg ezt vagy ha csak szólitanak a nevemen az valamiért idegesít.Pedig nincs csúnya nevem, sőt szerintem szép az Anna csak valamiért nem szeretem magamon.ez miért lehet?

Mit tegyek hogy ne idegesítsen?Már évek óta ezt érzem.15 éves vagyok.


2009. febr. 7. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak tetudthatod.De akkor hogy szólitsanak?Vagy sehogy csak annyit mondjanak hogy"Hé,te ott gyere ide!"vagy mi?
2009. febr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek. Én is utálom, ha a nevemen szólítanak. De én se tudom megmagyarázni, hogy miért... :p
2009. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

megértelek,Boglárkának hívnak,és idegesít ha így hívnak:S

a Bogit szeretem,pedig a tanárok meg a szüleim is Boglárkának hívnak és nem szeretem...

2009. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyűlöltem a nevem, és tavaly(16évesen) átirattam:D mostmár szeretem:)
2009. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
15 éves koromban pontosan így idegesített. (bár eszembe nem jutott volna megkérdezni,hogy miért) azt hiszem fiatal korban ez érthető,minden felkavaró,fogadjunk,hogy pár év múlva már nem fog idegesíteni. :)
2009. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít, de csak akkor ha rendesen a keresztnevemen, Daniellának neveznek, azzal viszont nincs bajom, ha Danusnak hívnak. Én 14 éves vagyok, de eszemben sincs megváltoztatni a nevem.
2009. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Gabriella vagyok,és mindig zavart,hogy Gabinak becéztek, mert ez a Gábor név becézése is,és az meg ugyebár fiúnév...
2009. febr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
engem is zavart.én csilla vagyok,és kifejezettem utáltam pl.ha csilu-nak hívtak.nővérem mindig így hívott.utáltam.már szerencsére kinőtte :-D
2009. febr. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LuLu17 válasza:
Így 6 évvel később.. Engem is Annának hívnak és engem igazából csak az zavar, hogy tömegnév és ha az egyik osztálytársamnak szólnak (4 Anna van) akit szintén így hívnak egyből én is felfigyelek.. Ezt úgy "oldottuk" meg, hogy a vezetéknevünket használjuk:)
2015. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!