Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unom az életem. Mit tehetnék?

Unom az életem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja totál be vagyok fordulva. Kb minden másnap-harmadnak sírok, azaz ez már bőgés.

Van egy barátom, már 10 hónapja, imádom mindennél jobban. Sokszor ezért is vagyok szarul, ha nem láthatom, vagy ha egész nap nem ír egy smst-t se .

Nővérem nem rég költözött el, már a párjával él.Igaz h nem messze tölünk, de mégse vagyunk együtt annyit, és csak most tűnt fel h mennyire hiányzik. Pedig sokat veszekedtünk, de legalább csináltunk vmit.

Itthon nem tudom lekötni magam semmivel. Hazajövök, mindennap ugyanaz az unalmas délután-este, mikor egyedül vagyok.

nekem nagyon nincsenek barátaim.Pedig am elvagyok az emberekkel, csak a haverjaimmal hétvégente szoktam csak találkozni.


Nem tudom mit tehetnék,nem tudom tényleg lefoglalni magam semmivel, mert egyfolytába azon kattog az agyam, h dejólenne ha a barátommal lehetnék, vagy akárkivel, akivel lehet beszélgetni kicsit.:(


2011. febr. 1. 17:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Adj értelmet az életednek. Pont az ilyeneknek találták ki az önkénteskedést, mint te :) Nézz körül, milyen lehetőségek vannak, nem fogsz unatkozni, és lesz kivel beszélgetned is :)
2011. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Találd fel magad.Később majd lesz izgalom bőven, amikor akcióhősként kell megküzdened a családod kenyeréért minden nap a mi szép hazánkban.
2011. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
sajnos sztem megunnámkis időn belül:s vagy nem is tudom h milyennek kéne nekiálnom:S
2011. febr. 1. 17:52
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Pont az önkéntességet akartam ajánlani, bár az ilyenek, mint Te, úgysem mennének el. Akkor menj el csak úgy látogatóba egy baleseti sebészeti osztályra, és képzeld el, hogy Te fekszel ott láb nélkül, ami sosem nő már ki.
2011. febr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Menj dolgozni.Vagy egy állatmenhelyre segíteni.Jó,hogy csak ennyi bajod van.
2011. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Járj színházba, moziba, koncertre, olvass könyveket, keress barátokat (barátnőket), vállalj önkéntes munkát... Számtalan lehetőség van arra, hogy jól érezd magadat!


Ha kisebb faluban laksz, akkor az kissé szívás, de még oda is megy este 10 után busz, ha bemennél moziba vagy színházba egy nagyobb városba.

2011. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

"sajnos sztem megunnámkis időn belül:s vagy nem is tudom h milyennek kéne nekiálnom:S"


1. ha csak kis ideig csinálod, az is teljesen rendben van, ha meguntad, abbahagyod

2. amit először találsz, annak állj neki és kész


Ha tényleg megoldást keresel, ennyiből már bőven el tudsz indulni, google a barátod.

Ha csak kifogásokat keresel, akkor meg minek írtad a kérdést?

2011. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 szilvo79 válasza:
30%
sajnállak,de nagyon.majd,ha küzdened kell,a napi kaja áráért rájössz,milyen nagyon jó!ha ennyire unod az életet,menj melózni,vagy kösd fel magad!mondjuk,a meggyfára!
2011. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia, énis iylen vagyok mint te. Nekem is van barátom,de csak ő van nekem, 1-2 haver van, és ennyi,de azok mégse barátok. Nincs kivel megbeszélnem a gondjaimat/csajos dolgokat se. Én nem ajánlanám neked a sportot meg az ilyen ""hülye""tevékenységeket,mert engem se kötött le. Más kell a fájdalomeltereléséhez/megszüntetéséhez, egyenlőre még én is küszködök, barátokat se könnyű szerezni,akármilyen nyílt is vagyok,mert ma már nem nagyon van "igaz" barátság.

Ha gondolod privibe írhatsz,beszélgethetünk.

2011. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
17:52 vagyok. Meg, néhány év múlva, mikor a napi robotból nem látsz ki, jusson eszedbe, mennyit unatkoztál ahelyett, hogy pl. még egy nyelvvel, vagy szakkörrel megalapoztad volna a jövődet, mert amint látszik, időd az lenne rá.
2011. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!