Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érezte már valaki ennyire...

Érezte már valaki ennyire magányosnak/egyedül magát?

Figyelt kérdés
amúgy is egy zárkózott lány vagyok, vannak barátaim de csak 1-2 a többi csak haver és nem járunk el velük sehová, sulis haverok, de most így az este eléggé rosszul érzem magam, nincs akivel legyek beszélgessek összeüljek egy filmezésre vagy valami, nagyon elzárkóztam a világtól :(
2011. szept. 25. 22:46
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:

Én éreztem...

Próbálj kikapcsolódni, barátkozni osztálytársakkal (ha még sulis vagy). HA nem iratkozz be valahova, valamilyen képzésre, ismerkedj...járj színházba...mozdulj ki otthonról... Sok sikert

2011. szept. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
érezte. -.-
2011. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
Én éreztem és még érzem is.
2011. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt az oldalt, [link]

mivel azt írtad suliba jársz, gondolom tizenéves lehetsz, ezen az oldal kedvelt a fiatalok körében, regisztrálj, ismerkedj, akár barátokat, párt is találhatsz magadnak. Látod ki mit szeret, így olyan embereket találhatsz akiknek hasonló az érdeklődése mint neked, sokan vannak hasonló helyzetben mint te.. Én is hasonlóan érzem magam csak más okból, én már a húszas éveimet taposom egyetemista vagyok, barátaim vannak, viszont nagyon magányos vagyok, társat szeretnék, csak jelenleg munkát keresek az egyetem mellett nagyon nincs pénzem, és fiúként egyszerűen nem tudok nyitni lányok felé amíg nem rendeződik az anyagi helyzetem..

2011. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

22 vagyok és egyetemista

nem érek rá a hotdogon függeni túl sok a tanulnivaló melo, de úgy érzem nem bírom már , társra vágyom vagy egy jó barátra akivel mindig együtt lehetek

2011. szept. 25. 23:07
 6/54 anonim ***** válasza:
én már mióta befejeztem az általánost egyedül érzem magam..19/F
2011. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:

Igen...

És úgy érzem olyan nehéz lenne visszaülni a lóra, a barátaimmal nagyon más irányba változtunk.

2011. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=DnGdoEa1tPg&ob=av2e tessék ez leírja mit érzek sokszor.
2011. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
:-(
2011. szept. 25. 23:18
 10/54 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!