Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam magányosnak?...

Miért érzem magam magányosnak? Mi az oka, hogy úgy érzem, nem szeretnek az emberek?

Figyelt kérdés
19 éves leszek és bár van barátom nagyon egyedül érzem magam. Azt hiszem, barátnőim is vannak, mégsem állnak igazán mellettem, nem örülnek a sikereimnek. Nem tudom mi az oka, hogy sokan nem szeretnek az iskolában sem, hiszen semmi rosszat nem tettem. Lehet hogy nagy képűen hangzik, de egyetlen oka ennek az lehet hogy sok helyen sikereket érek el. (tanulásban, sportban) Itt arra gondolok, hogy a jó jegyeim mellett versenyszerűen sportolok, felsőfokú nyelvvizsgám van és nyertem már több versenyt is. Én megpróbálok nem nagyképű lenni, kedves lenni mindenkivel. Miért van az, hogy sokan amiatt utálnak mert esetleg több dolgot elértem már az életben vagy sikeresebb vagyok mint ők. Miért ennyire irigyek az emberek? Én tudok örülni a barátaim sikereinek, ez fordítva miért nincsen így?
2011. febr. 18. 15:17
 1/2 A kérdező kommentje:
nagyképűen egybe bocsi..
2011. febr. 18. 15:20
 2/2 anonim válasza:
Nem hiszem hogy nagyképu vagy. Inkább csak ügyes. Szerintem ez nem baj. Csak probálj segiteni nekik, és megkérdezni tőllük hogy mi a bajuk. Lehet hogy semmi komoly. Ha komoly az se baj. 1szeruen kérjél bocsánatot. Hidd el hogy megbocsájtanak és minden jó lessz. De lehet hogy az a baj hogy nem beszélsz , nem törődsz velük . Miből veszed hogy nem figyelnek oda rád? Kérlek ird le.
2011. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!