Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz az ilyen emberről?

Mit gondolsz az ilyen emberről?

Figyelt kérdés

fiatal kora ellenére csak az ezotéria és a pszihológia érdekli. Sok stílusváltáson ment keresztűl, így maximáliasn úgyérzi, hogy megtalálta önmagát, csak ez a stílus érdekli és ebben a stílusban talált igazi barátra, aki pontosan olyan mint Ő. Nem mindennapi, és emiatt nagyon sokan bántják, viszont nem érdekli mások véleménye, csak azt csinálja amit ő jónak lát. Érdeklik a természetfeletti lények, és a vámpírok után is nagyon sokat kutat, viszont nem twilight, hanem tudományos alapon. A polca tele van boszorkányság, Drakula gróf naplója és még sok ehez hasonló könyvel.Szereti az irodalmat, és persze olvasni. Folyton feketében van, néha felvesz egy kis bordót is, egyenesszárú vagy trapéz farmernadrággal..a polói mind nagyok. van amikor acélbetétesben és van amikor tornacipőben jár (de ez nem fontos én inkább a személyiségéről alkotott véleményetekre vagyok kíváncsi). Kevés barátja van, viszont az a kevés igazi (2). Hogyha valami problémája van valakinek a környezetében igyekszik segíteni (és általában sikerül is). Vidám személyiség, művész alkat, szeret másokat megnevettetni egy egy rajzával, szavával. A zenét is nagyon szereti (szimfónikus metál, hard rock, heavy metal és hasonlók) régi zenéket kedveli, mivel abban látja a minőséget, abban érzi a mondanivalót.


a rosztulajdonságai a hangulatingadozás, néha nagyon egyedül érzi magát, nagyon szomorú lesz, hogyha a közeli környezetében valaki valami roszat/fájót okoz neki. Sokszor nincs megelégedve magával, viszont a végén mindig belátja, hogy semmi értelme az önutálatnak és elfogad mindent.



körülbelül ennyi róla, nem számít, hogy ki Ő, csak a véleményed érdekel.


Ha van kérdésed válaszolok.


2011. febr. 4. 00:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Átlagos emberke, rajtam kívül még kb 4 ismerősömre kapásból ráillene ez a jellemzés, kikvéve az ezoteria részt, dehát ez csak érdeklődésbeli különbség.
2011. febr. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ez hol átlagos ? én még csak látásból sem találok hasonló embert a lakóhelyemen

egyébként szeretem az ilyen embereket , csak nem volt szerencsém még eléghez sajnos

2011. febr. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
kérdések vannak?:)
2011. febr. 4. 01:28
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom róla, hogy kamasz, és lázad mint összes többi kortársa, és most azt hiszi hogy nagyot alkotott, és különleges azzal, hogy nem olyan mint a kamaszok 75%-a, hanem olyan mint 25%-a, de még így sem eredeti csak egy tömegtermék, pont úgy mint ahogy az összes többi emberi lény. Mindannyian kulturális normákat másolunk egy nagy másolás az életünk, amit nem divat beismerni, de te is láttad valahol a rockerség kulturális velejáróit, nem úgy születtél, hogy tudtad milyen bakancsot kell felvennie egy rockernak, hanem láttad és eltanultad, pontosan úgy mint az összes többi viselkedésnormát ami most vagy, és most biztos vagyok benne hogy te eredetinek érzed magad, de talán majd idővel rájössz, hogy mi emberek egyformábbak (és még is különbözőbbek) vagyunk mint most gondolnád. Egyébként túl világos hogy magadról írtad :)
2011. febr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

kérdés oké

hány éves ?

"Sok stílusváltáson ment keresztűl" 1-2 példa ?

családja milyen?

2011. febr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

giccses ezo oldalak jutnak eszembe, ahol csillogó boszorkányok meg farkasok lógnak mindenhol, ahol előkerülnek az atlantiszi egyszarvúak, meg a sorsunkat író szíriuszi békaemberek írásai, megfűszerezve egy pár giccses idézettel...

szerintem ilyen a tipikus ezo-goth


de érdemben úgysem lehet mondani semmit egy olyan emberről akivel nem beszéltél


szerintem is átlátszó, hogy magadról írod


01:28 Marcelo88

szerintem nincs igazad, nagyon szép monológ, de azért mert valaki más mint az átlag, nem biztos, hogy feltűnési viszketegség, vagy lázadás vezeti

2011. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igen, magamról írtam.



ami a stílusváltást illeti:


voltam már tömegember (szóval teljesen átlagos, plázás) de valahogy nem éreztem, hogy a barátaim megértenének, nem is voltak igazi barátok. Most, kb 2 éve kezdtem áttérni a nem érdekel mások véleménye stílusba, és 2 barátra találtam, olyanokra, akikre mindig is vágytam. Teljesen megértenek, egyszinten vannak velem és vannak közös témáink.



Tornacipőben jártam egész életembe, így azt tartom kényelmesnek és mást nagyon nem is próbáltam, az acélbetétest kaptam, nagyon ritkán veszem fel.

2011. febr. 4. 14:40
 8/18 A kérdező kommentje:
ja és régen énis ilyen tömegzenét hallgattam (de akkor sem szerettem a tuc tuc-t, inkább rihanna meg shakira), viszont azt sem éreztem olyannak, amitől kiráz a hideg. elsírom magam akár egy vadabb számon is. Most ezt is megtaláltam. Lehet bármilyen kategóriájú (gyors vagy lassú) mindegyik Scorpions, Guns N Roses számon elsírom magam. Voltam egy GNR koncerten és furcsa, de nem emlékszem a számokra, akkor annyira bennem volt az az érzés, annyire kikapcsolt minden, hogy szinte az egész számot végigsírtam, végig énekeltem. Eufória állapotba kerültem, és most, hogy végignézem a felvételeket, tényleg megérte, és úgyérzem, hogy ez az érzés mindennél többet ér, és ha csat itt tapasztaltam meg, hát akkor így is maradok.
2011. febr. 4. 14:47
 9/18 anonim ***** válasza:

az a véleményem,hogyha részeg lettem volna tegnap akkor arra gondolnék most,hogy talán tegnap kiírtam ezt a kérdést és nem emlékszem rá


a véleményem az, ami téged és ami engem illet egyaránt,hogy egyrészt nagyon rossz kimenetelűnek tünő életünk van a hangulatváltozások és az ingadozások meg a túlérzékenység miatt. Viszont másrészt az életünkben van némi olyan remény,mint például a fiatal kor ellenére jelenlévő érettség, a komoly témák iránti érdeklődés és maga a baráti kör megválogatása és nem csak az emberek "habzsolása"-mivel az összes említett jellegzetességünk magas intelligenciáról árulkodik és nagy lehetőségekről.


Éppen ezért,mivel életünkben egyaránt van rosszból és jóból is elég,egyetlen egy dologtól fog függni,hogy mi lesz belőlünk: az akaraterőnktől.Attól,hogy melyik felünket engedjük,hogy uralkodjon felettünk. Mindkettő létezik és létezni fog bennünk.Az egyik rosszabb és gyengébbé tesz minket, a másik jobb és okosabb és ha elérjük,hogy ez domináljon akkor elfogjuk érni a sikert.


A lényeg,hogy a lehetőség megvan.De hogy mit kezdünk vele az csak rajtunk áll

2011. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mint a kedvenc személyiségzavarom, depresszió nélkül.
2011. febr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!