Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz a melankolikus...

Mit gondolsz a melankolikus emberről?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Melankolikus,mint hippokratészi személyiségtípus,vagy melankolikus,mint szomorú,búskomor ember?
2009. dec. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Salx Narval ***** válasza:
81%
Én általában késztetést érzek, hogy beszélgessek velük, csak legtöbbször ezek az emberek, zárkózottak is.Sajnos úgy is jártam, hogy a jó szándékú érdeklődésemet tolakodásként értékelték.De az ellenkezőjét is tapasztaltam már.Úgy vélem ez a kiváltó ok függvénye.Engem elszomorít,ha ilyen embert látok.
2009. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

09:16

Mint személyiség.

2009. dec. 5. 09:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Féligmeddig én magam is az vagyok.(másfelől meg inkább kolerikus).Ha valaki teljesen melankolikus,az cseppet idegesítő számomra,túl komolyak és rendszerezettek,nincs bennük "élet".De azért jobb,mint a flegmatikus:D Sokkal!!!
2009. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Evelynn ***** válasza:
76%

Nagyon nem bírom őket!!! Sem barátságban, sem kapcsolatban. Az ilyeneket mind elkerülöm.


Am én szangvinikus és kolerikus keveréke vagyok

Ahogy "öregszem" vagyis komolyodok egyre jobban kolerikus.


Am sztem ezen a szinten az ellentétek nem vonzzák egymást! Legalábbis nálam nem.


18/l

2009. dec. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én melankolikus és flegmatikus is vagyok....Nem mindig tudok mindenkit közel engedni magamhoz,de a barátaimmal nyitott közvetlen és laza vagyok :)Én örülök hogy nem mindenki egyforma milyen unalmas is lenne....
2009. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én melankolikus-flegmatikus vagyok. Az ilyen emberek jó barátok. Kevés barátjuk van, de őmelettük kitartanak mindig. Szerintem ez jó. Tény, hogy nagyon rendszerezett vagyok és nem szeretem ha kizökkentek a megszokott kis világomból, de nekem így jó. És tényleg nagyon zárkózott az ilyen ember, már csak magamból kiindulva.
2009. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyíri-Hackl : Személyiségkalauz c. könyvében pl elég érthetően és érdekesen le vannak írva a személyiségtípusok! Mind1ik típusnak megvannak a maga előnyei és hátrányai! Részemről amúgy a kedvenc, mert ez a legérzékenyebb személyiségtípus!
2009. dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

én is melankolikus(csöppet flegmatikus) vagyok...én ezt a személyiségtípust szeretem a legjobban (mármint a melankolikust), ha tudnék se változnék meg sohase. És szerintem a többi személyiségtípus is így van ezzel :D


Lehet, hogy aki olvassa, annak nem tetszik ez a típus...megértem őket, mert nekem meg a többi nem tetszik...:D

pl. szangvinikus - hiperaktív, sokat beszél, figyelemigényes, komolytalan...brrrr :S

2009. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
kiválló sportlövő :D
2009. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!