Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondolsz az ilyen emberről?

Mit gondolsz az ilyen emberről?

Figyelt kérdés

fiatal kora ellenére csak az ezotéria és a pszihológia érdekli. Sok stílusváltáson ment keresztűl, így maximáliasn úgyérzi, hogy megtalálta önmagát, csak ez a stílus érdekli és ebben a stílusban talált igazi barátra, aki pontosan olyan mint Ő. Nem mindennapi, és emiatt nagyon sokan bántják, viszont nem érdekli mások véleménye, csak azt csinálja amit ő jónak lát. Érdeklik a természetfeletti lények, és a vámpírok után is nagyon sokat kutat, viszont nem twilight, hanem tudományos alapon. A polca tele van boszorkányság, Drakula gróf naplója és még sok ehez hasonló könyvel.Szereti az irodalmat, és persze olvasni. Folyton feketében van, néha felvesz egy kis bordót is, egyenesszárú vagy trapéz farmernadrággal..a polói mind nagyok. van amikor acélbetétesben és van amikor tornacipőben jár (de ez nem fontos én inkább a személyiségéről alkotott véleményetekre vagyok kíváncsi). Kevés barátja van, viszont az a kevés igazi (2). Hogyha valami problémája van valakinek a környezetében igyekszik segíteni (és általában sikerül is). Vidám személyiség, művész alkat, szeret másokat megnevettetni egy egy rajzával, szavával. A zenét is nagyon szereti (szimfónikus metál, hard rock, heavy metal és hasonlók) régi zenéket kedveli, mivel abban látja a minőséget, abban érzi a mondanivalót.


a rosztulajdonságai a hangulatingadozás, néha nagyon egyedül érzi magát, nagyon szomorú lesz, hogyha a közeli környezetében valaki valami roszat/fájót okoz neki. Sokszor nincs megelégedve magával, viszont a végén mindig belátja, hogy semmi értelme az önutálatnak és elfogad mindent.



körülbelül ennyi róla, nem számít, hogy ki Ő, csak a véleményed érdekel.


Ha van kérdésed válaszolok.


2011. febr. 4. 00:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen egyértelmű volt, hogy magadról írták kicsijány. Nekem nyitott könyv lennél:) Bár mennyire nagyképűen hangzik, de nincs olyan sok embertípus és a főbb jellemzők mindben azonosak, csak van ki jól és van ki rosszabbul tálalja... A pszichológia engem is érdekelt, épp ezért járok most Pécsen a Bölcsészkarra, Pszichológiára...

Az, hogy hangulatingadozásaid vannak teljesen normális ilyen korban.. Az, hogy érdekel a mások véleménye az is.. Legalább nem csapod be magad, hogy téged igen is nem.. Aztán hazafele illetve otthon rosszul esik az egész és agyalsz rajta... Az, hogy ilyen zenéket hallgatsz szintén evidens:) Pontosan az ilyen stílusú embereket írnám, ha valaki megkérdezné tőlem, hogy milyen típusú emberek hallgatnak ilyen kemény rock zenéket... Az, hogy csak kevés barátod van szintén tipikus. Őrizd meg őket, hiszen ők tényleg jó barátaid.. Ilyen viselkedés mellett vagy nagyon bensőséges a kapcsolatod a társaiddal vagy inkább ellenszenvet váltasz ki... Túlnyomó részt inkább a második adott.. De ezt le is írtad.


Én személy szerint, mindig tartózkodtam az ilyen emberektől, de ők viszont engem mindig betaláltak..(Bármiről tudok beszélgetni, még arról is ami nem érdekel úgy, hogy ez másnak ne tűnjön fel...) Nekem túlságosan megosztó személyiségek és a hangulatingadozás sosem volt szimpatikus vonás. Emellett én materiális vagyok... Nem hiszek semmi irracionális gondolatban, dologban így az ilyen vámpíros, szörnyűségektől mindig frászt kaptam...

Viszont, nem vagy unszimpatikus. Egyszerűen csak távol áll ez az egész jellem tőlem.

2011. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Wayolett válasza:
érdekes ember lehet akinek jó az ízlése
2011. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

éppen, hogy már nem érdekel mások véleménye, kedves utolsó elötti.



énis félek a paranormális dolgoktól, és éppen ezért érdeklődök iránta, hogy megismerjem.



Észrevettem magamon, hogy akkor van nagyon rosz hangulatom, hogyha egyedül vagyok .. (mikor nem voltak igazi barátaim, akkor volt ilyen problémám)


nem nagyképűségből írom ezeket (bár nemtudom, hogy ezen mi tűnik annak), hogyha környezetemet megkérdezed mindezekről ugyanezeket mondanák el rólam.

2011. febr. 6. 00:38
 14/18 anonim ***** válasza:

14:40 "2 éve kezdtem áttérni a nem érdekel mások véleménye stílusba"

akkor miért teszel fel ilyen kérdéseket? nekem úgy tűnik, hogy nincs önbizalmad, és ezzel akarod megmutatni, mennyire önmagad vagy. addig öltözz, viselkedj úgy, amíg megteheted. mert eljön a felnőttkor, munkát kell keresned, és ott nem biztos hogy eltűrik azt aki nem "normális".


23:21

a legtöbb fiatalt érdekelnék a komoly témák, csak sokan elfojtják, vagy nincs kivel megbeszélni.

2011. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
utolsónak igaza van, csak azért írtam ki nagyrészben a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy visszataszítónak látjátok-e az ilyen embert. Hogyha a válasz igen lett volna, akkorsem változtam volna meg, csak érdekelt, hogy Magyarországon is olyan a felfogás, mint itt...azthiszem, hogy nem:)
2011. febr. 6. 15:32
 16/18 anonim ***** válasza:

01:43 vagyok, az "utolsó"


melyik országban élsz?

ezek szerint egy fokkal jobbak vagyunk?

2011. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nincs olyan ember, kit ne érdekelne a mások véleménye... Max olyan van aki azt mondja, hogy nem érdekli illetve nem veszi magára.. De minden embert érdekli! Szóval ne csapd be önmagad. Eszedbe sem jutna ilyesmi kérdés... Nem csinálnál ilyesmiket, ha nem érdekelne... Amiket leírtál nem erre utal ám... Épp, hogy nagyon is igényled a figyelmet! Na de ne menjünk ebbe bele hisz nincs értelme csak gondoltam ezt még leírom.
2011. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

ahogy gondolod...


Szerintem is felesleges ebbe belemenni.

2011. febr. 20. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!