Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért akarok mindig másoknak...

Miért akarok mindig másoknak megfelelni?

Figyelt kérdés

Úgy csinálok mintha nem érdekelne más,de közben azért idegesít.Hogy mit szól pl. az anyósom,ha nem hívom fel,hogy mit mondanak a babakocsimról az utcán.Nem tudtok valami könyvet ami ennek a leküzdéséről szól?

Vannak nagyratörő terveim de lusta vagyok,szeretnénk mindent de sajnálom rá a pénzt(tanulás,jóga).


2011. febr. 4. 13:19
 1/7 anonim válasza:
Mások is másoknak akarnak megfelelni, ez idáig normális és természetes. Csak nem kell mindenkinek.:)
2011. febr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi egyéniséged... egy icipici szürke pont vagy az emberek tengerében! semmire nem fogod vinni ha csak azt nézed mások mit szólnak ehhez ahhoz amahoz... főleg anyós? hát hol élsz te szatyorban? a könyvvel meg max a seggedet törölheted ki! gyökeresen változtasd meg az életed... ez az egy javaslatom van.
2011. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad. Legyen. Fejleszd.
2011. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy a kérdező a hibás!Sajnos ilyen világban élünk főleg itt magyarországon,itt meg kell felelned mindenkinek és nem lehetsz önmgagad,mert elég sok ember kiszolgáltatott helyzetben van az anyagiak miatt.Külföldön meg lehet nézni az embereket,ők nincsenek ennyire kiszolgáltatva mert van rendes fízetésük és ha van egy jó munkád,akkor nem vagy kiszolgáltatva!Lehet hogy önbizalma sincs a kérdezőnek,de nem feltétlenül csak benne van a hiba,hanem a környezetben is.Nem tudom mit dolgozól és mennyi idős vagy!Kilehet menni ausztriában és ott körül lehet nézni,hogy az emberek mennyivel kiegyensúlyozottabak és nem önbizalom hiányosak.Persze ott is vannak,de nem annyi mint itt.
2011. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy gyerekkorodban a szüleidnek nagy elvárásai voltak az irányodba és ez ivódott beléd. legalábbis én is így vagyok és ezzel magyarázom. hogy mit lehet tenni, nem tudom, talán idővel enyhül, főleg ha látsz más példákat is magad körül.
2011. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lustasáh fél egézség azt mondják!:)
2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lustaság*
2011. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!