Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Skrizofén lennék? :O (bővebben...

Skrizofén lennék? :O (bővebben lent)

Figyelt kérdés
szóval minden egész kicsi koromban kezdődött akkor eljátszottam hogy nem tudom hercegnő vagyok és más és más neveim voltak de most így 14 évesen kicsit furcsán érzem magam még soha senkinek nem mondtam el. és megijedtem amikor nem sikerült abbahagyni. a történet: amikor egyedül vagyok eljátszok egy bizonyos történetet ami kb 3 éve tart mindig történnek velem rossz és jó dolgok is, ha enm avgyok egyedül csak gondolatban csinálom ezt, ha teljesen egyedül vagyok eljátszom, sőt még beszélni is szoktam. mindig magam vagyok csak többen ismernek és tehetségesebb vagyok dolgokban és persze ( mint egy álmodozó tinédzsernek) sztár pasijaim vannak ( xDD) eléggé hülyeség, többször is próbáltam már abba hagyni de valahogy nem sikerült mert nem csak jó érzések vannak benne, de ebben az életemben boldogabb vagyok, vagy nemis tudom. régebben ( ebben a szituációban teljesen magam voltam) a barátnőmmel teljesen poénből csináltunk gótikus képeket csak hülyeségből. aztán tegnap egy szomorú szémot hallgattam és eljátszottam hogy valami rossz történik velem.és nagyon megijedtem és azóta csak egyszer-kétszer léptem át a fantázia világomba akkoris csak pár másod percre mert komolyan nagyon megijedtem.
2011. febr. 5. 14:06
1 2
 11/11 anonim válasza:

Jézusom, mintha csak én írtam volna ki :O

Én is ilyen vagyok, de most megnyugtattak a válaszok, hogy én sem vagyok még teljesen abnormális :D

14l

2012. nov. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!