Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg mindenki tehetséges...

Tényleg mindenki tehetséges valamiben?

Figyelt kérdés

Mert találkoztam már olyan emberrel aki azt állította hogy van olyan aki semmiben nem tehetséges. Szerintetek?


Én kezdem úgy érezni semmiben nem vagyok tehetséges. :S


2011. febr. 6. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Biztos hogy te is tehetséges vagy valamiben, sokszor olyan, amire nem is gondoltál, csak keresni kell, egyszer rájössz.


Én is sokáig azt hittem, most, az érettségi előtt 3 hónappal jöttem rá, hogy a francia az, amivel tovább akarok tanulni (emelten érettségizem) - 4 év francia tanulásból 2 éven keresztül utáltam a tárgyat, mert nem volt szimpi a tanár.


Szóval hajrá én szurkolok neked!!!

2011. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
próbálj ki minnél több dolgot elöbb utobb csak találsz valamit amihez értesz jah és ez akár valamien sport is lehet úgyhogy hajrá
2011. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hozzaallasoddal van baj.

Nem hiszel onmagadban.

Marpedig ez szepen visszaut, ugymond negativ agykontrollozod magad... "nem vagyok tehetseges semmiben" hat ha igy indulsz neki nem is leszel benne sikeres.


En ennek totalis ellentete vagyok, ugy indulok neki hogy ki ha nem en tudna megcsinalni.

Meg hogy ha elsore nem megy tudon h egszer ugyis belejovok, mindjg van egy pont az attores. A snowboard, a vezetes is ilyen volt. Egy ideig benaztam, de nem adtam fel es hipphopp belejottem.


Valtoztass kicsit a gondolkodasodon es meglatod mennyivel konnyebb igy.


20/L

2011. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ha belekezdek valamibe, nem szoktam ilyenekre gondolni. De pl amikor síeltünk, és én sokkal hamarabb megtanultam mindenki másnál, eszmbe se jutott, hogy akkor most tehetséges lennék...
2011. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos el kell, hogy szomorítsalak. Sokan vannak, akik nem tehetségesek semmiben. Egyes elméletek szerint a tehetségnek több komponense (pl. intelligencia, kreativitás) van és ezek mindegyikével rendelkeznie kell az egyénnek, hogy tehetséges legyen.

Tehetség fajtái:

- intellektuális

- művészi

- pszichomotoros

- szociális

2011. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére én azért úgy érzem hogy ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezem...
2011. febr. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!