Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mindenki tehetseges valamiben?

Mindenki tehetseges valamiben?

Figyelt kérdés

Hisztek benne,hogy mindenki tehetseges valamiben?

Ha igen akkor van olyan teszt vagy olyen jelek amibol ra lehet jonni mi az ,ha meg 16~17 evesen nem jottem ra?


2010. márc. 7. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
persze, csak meg kell találni hogy mi az!
2010. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
én semmiben se vagyok jó semmiben se vagyok rossz. kicsit mindenhez értek de semmihez se kimagaslóan. eléggé rossz ez így szerintem...
2010. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
enigy igy vagyok vele.Nem talalom miben lennek tehetseges.Erren van valami szemelyisegteszt vagy hasonlo?
2010. márc. 7. 21:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy 16-17 éves még nagyon fiatal, még bármit hozhat az élet, és megláthatod, miben leszel tehetséges. Az is tehetség, ha valaki különlegesen türelmes pl. nehéz felfogású vagy sérült gyerekekkel, idősekkel, esetleg kertész, vagy kovács, szóval ne valami színpadi, vagy egyéb feltűnő adottságra gondolj föltétlenül. Habár még az is bejöhet. Csak tudod, mint ahogy lottón sem találhat rád a szerencse, ha nem veszel szelvényt, ebben a tehetség dologban is az a lényeg, hogy mindenféle dolgokba kezdjél bele, próbálj ki sokféle munkát virágkötészettől éneklésig vagy kemény fizikai igénybevételig, lehet hogy jó vagy az emberek felvidításában, mosolygásban, lehet, hogy szép szőnyegmintákat tudnál kitalálni, stb...
2010. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én valahogy minden elektromos cucchoz értek!(tv,számítógép,dvd lejátszó,stb)
2010. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én tehetséges vagyok számítógép-bekapcsolásban =)
2010. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki alkalmas valamire, ha mást nem, negatív példának.
2010. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mindegyik hasznos volt de leginkabb az utolso,raebresztettel hogy az eletben barmilyen szempontbol elrettento pelda vagyok. :D
2010. márc. 8. 18:17
 10/13 A kérdező kommentje:
amugymeg nem ugy ertettem a kerdest hogy egyaltalan jovagyok-e valamire hanem hogy tehetseges vagyok-e valamiben.
2010. márc. 8. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!