Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékenykedik?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon féltékeny, de nem tudom, hogy miért, mert nagyon szeretem őt. Sokan mondják, hogy nem kéne vele lennem, mert nagyon korlátoz, nem "élhetek" mellette, de szerintem ez nem így van. Nem tudom, hogy hogyan tudnám "leszoktatni" a féltékenykedésről. És azt sem tudom, hogy ez miért van. Félt, vagy nem bízik meg bennem?
2011. aug. 23. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
te vagy az Adri?:D
2011. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Adri...
2011. aug. 23. 14:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért féltékenykedik, mert szeret és félt téged. :)
2011. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem! :)
2011. aug. 23. 14:05
 5/15 anonim ***** válasza:
a feltekenyseg egy bizonyos fokig jo dolog. azt jelzi, hogy szeret, es felt Teged, es bizony egy sracnak sem enegdne at. ha maniakusan feltekeny, es ez konfliktust okoz kettotok kozott (pl. veszekszik, ha egy masik fiuval beszelsz), akkor van problema, ebben az esetben pedig uljetek le beszelni. miert feltekeny? esetleg nem bizik benned? mi az oka, hogy nem bizik benned? stb...
2011. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Am. kérdezd meg tőle ha téleg szeret akkor elfogja mondani hogy azért mert szeret téged és félt! :)

(az előző)

2011. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a bizalmatlanságból adódó féltékenységről van szó.

Sokkal inkább a félelemből táplálkozó fajtája van jelen szerintem. Fél hogy elveszít, hogy egy szép napon elhagyod egy másikért.

Ezt pl. tapasztalatból tudom, én jártam ebben a cipőben, minden hímnemű egyedre féltékeny voltam párom társaságában, de valami veszett módon....persze igyekeztem leplezni, de ezt megérzik az emberek, a srácok is megérzik, hogy jobb nem próbálkozni annál a csajnál...ill. az adott hölgy is érzi, és egy idő után meg is elégeli....nekem ezért ment gallyra a legutóbbi kapcsom. túl féltékeny voltam.


Szal. lehet hogy beszélned kéne vele, hogy nincs oka féltékenykedni.

22/F

2011. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat veszekszünk a féltékenysége miatt. Addig nyaggatott, amég meg nem adtam neki a fb jelszavamat. Azóta mindig belép, és elolvassa az üzeneteimet, és ha visszaírok a pasiknak, akkor kiakad, ideges lesz, és meg is sértődik. Néha tudok nyugodt maradni én is, és aranyosan elmondani neki, hogy nagyon szeretem őt, és sosem csalnám meg, de ne szabja meg, hogy kivel beszélhetek. És van, amikor már nem bírom, és nagyon kiakadok én is..:S
2011. aug. 23. 14:33
 9/15 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy egy bizonyos fokú kisajátítási hajlam van a párodban te feléd.

Ezt minél előbb orvosolni kell, mert ha elhatalmasodik rajta akkor totál fel fogja őrölni a kapcsolatotokat.

Ilyeneket, meg ne adj meg neki mint pl. jelszavak. NEM!!!!! ....az a te magánszférádhoz tartozik! Ezekről sürgősen szoktasd le!!! Tudnod kell neki nemet mondani.

Nem az a megoldás hogy hagyod hogy minden lépésedet figyelje, meg kutakodjon a levelid között, hanem az hogy megbízzon benned, úgy kell éreznie hogy neki nem akadhat riválisa.


Nem tudom ugyan hogy mennyire vagy közvetlen más srácokkal, mert az pl. nagyon tud irritálni egy srácot ha a barátnője "túl" közvetlen a férfi ismerőseivel.


Én pl azt javallanám hogy, legyél egy picit távolság tartóbb a fiú barátokkal/ismerősökkel szemben a mindennapokban, de főleg párod jelenlétében. Legyetek együtt több időt,és éreztesd vele hogy neked csak ő számít senki más.

Ezek az apró változások neki is fel fognak tűnni, és lankadni fog a féltékenysége, akár tudtán kívül is...


22/F

2011. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De ha megváltoztatnám a jelszavamat, és nem adnám neki meg, akkor nagy botrány lenne :/. Más fiúkkal meg egyáltalán nem találkozok, csak akkor, ha a pasim haverjaival vagyunk. És csak néha-néha szoktam beszélni más fiúkkal, de ez körülbelül 5 percig szokott tartani, és sosem én kezdeményezem a beszélgetést. Ennél többet meg már nem tudok lenni a barátommal, mert majdnem minden nap együtt vagyunk.
2011. aug. 23. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!