Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelki roncs vagyok! Mit tegyek?

Lelki roncs vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, 11 éves fejjel nagyon fiatal vagyok ahhoz, hogy utáljam az életet, de egyszerűen nem tudom szeretni =( Apáék vernek pl.: eszek az ágyon, erre cipőkanállal 10-et a combomra. Azt mondják, hogy elkényeztetett kis pics* vagyok, közben még a tesóimmal a közös nintendonkat se akarják megjavítani (az öcsém beleharapott). Ordibálnak velem és fel se tűnik nekik, hogy egész nap sírok. Jó tanuló vagyok (4-5). Ha mondjuk apának rossz kedve van, akkor leginkább rajtam fejti ki. Nemrég fel akartam vágni az ereimet, de nem csináltam, mert a netes barátaim visszatartottak. Most elkezdtek utánam nyomozgatni és mindent meg fognak rólam tudni! pl.: Van jó néhány szeretőm és hogy depis vagyok. De tudom, hogy csak elvennék a gépemet és SOHA nm kapnám vissza =( Ha közben meg az életem utolsó értelmeit (a macskáim)at menhelyre adnák (képesek rá), akkor biztos, hogy "megöngyilkolnám" magam. tudom, egy éretlen, taknyos kis 11 évesnek még barbieznia kéne, de ez nem megy, ha körülötted ordibálnak a szülők, büntetnek össze-vissza, vernek és mindent elvesznek, akkor egyszerűen túl szomorú vagy mindenhez. Még a falamon lévő rajzokat is kritizálják, és le akarják szedni (nagyon sokáig tartott egy falat telerajzolni ilyen képekkel). A suliban meg megy a ledepizés összesen van az osztályban 21 lány közül 5 barátnőm. Olyan ez, mintha én egy véletlen baleset lennék =( Kérlek ne itéljetek el a korom miatt! Arra ne is figyeljetek.
2011. febr. 7. 23:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Mi lesz veled, ha 3 gyerek sir majd kaja utan, nyogod a jelzalogot es a kocsihitelt es kozlik, hogy megszunik az allasod?

Szedd osze magad edes gyermekem, mert az elet meg nagyon hosszu!!!!

2011. febr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
11 évesen minek vannak szeretőid???
2011. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Először is, nem kell 3 gyereket vállalni, ha nyögöd a hiteleket, és kajáért sírnak a gyerekek... elég 1 is. Nemde?


Másodszor, kérdező kislány, ne ijedj meg, ezek a gondolatok így kamaszkor tájékán teljesen "normálisak", a depi is, meg a társai is. Arra figyelj, hogy a szüleiddel, amennyire tudsz, legyél őszinte, próbálj meg nekik segíteni amiben tudsz, és meglátod, hogy "jótett helyébe jót kapsz" majd Te is. (akárcsak a mesében).

2011. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Keress igaz barátokat, járj templomba, ott kaphatsz lelki feltöltődést!
2011. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Szexuális életet élsz ennyi idősen?
2011. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg 11 vagy??


11 éves fiam van, de ő még GYEREK, játszik olvas, és nem ilyen oldalkra irogat, neked sem ezt kellene.

2011. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
wow...szeretőid vannak? :O
2011. febr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen szeretők? "megöngyilkolod magad"???


miért nem mész ki biciklizni suli után? keress barátnőket, szakadj le a netről, és beszéld meg a szüleiddel mi a problémád mielőtt megöngyilkolod magad vagy teherbe esel!

2011. febr. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj de mit csinálsz te egyáltalán 11 évesen késő este a gép előtt? Szeretőid????? Na elég a szórakozásból, inkább menj aludni. Bocs de ez erősen kamu szagú.
2011. febr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tényleg igaz, hogy szeretőid vannak, vagy csak kitalálták?
2011. febr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!