Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen a lelki-társ? Ki az?...

Milyen a lelki-társ? Ki az? Honnan ismerem meg?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet papírra írni (ide sem). Ha lesz lelki-társad akkor meg fogod tudni, hogy ő az. De nem mindenkinek van.
2011. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

olyan ember akiben teljes mértékig megbízol,akinek bármint elmondhatsz és tudod h nem adja tovább senkinek

szinte a testvérednek tekinted ,kiöntheted neki a lelked és ne nevet ki :) ritka kincs az ilyen ember

2011. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kapitány_úr ***** válasza:
100%
az utolsót kiegészíteném azzal, hogy: mindezt első találkozáskor. :)
2011. aug. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Örökre szóló nincsen. Adott élethelyzetben, adott fejlettségi szinten megtalálhatod azt, akihez tökéletesen passzolsz, de ha változik az élethelyzet ha te magad változol és ebben az addigi társad nem képes követni, akkor szükségszerűen elveszik a tökéletes összhang.
2011. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kapitány_úr ***** válasza:

Utolsónak valahol igaza van.

Viszont én azt gondolom - és egyetlen egyszer már láttam is ilyet -, hogy van két olyan, természetben egymáshoz illő ember, akik a fejlődésük során is képesek együtt maradni, kiegészíteni egymást. Mivel olyan a szellemi világuk, ami a másikéhoz mindig tud hozzáadni valami "hasznosat".

2011. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13:55: Nekem is van egy ilyen barátom hála az égnek. :)
2011. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha ez mind megvan, de a másik fél elutasít mindent. (pl.: mondtam neki, hogy hasonlítunk, erre azt mondta durván, hogy nem., Mondtam, hogy olyan vagyok, mint Ő, mondta, hogy nem, pedig tényleg így vettem észre, makacsok vagyunk...)
2011. aug. 19. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor elutasít?:D
2011. aug. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, elutasít.
2011. aug. 19. 23:44
 10/13 Kapitány_úr ***** válasza:
@Kérdező: Hát ebben az esetben nagy valószínűséggel nem is hasonlítotok, csak felületesen szemlélted magatokat, illetve belemagyaráztál ezt-azt.
2011. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!