Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van ez? Ti mit gondoltok...

Miert van ez? Ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Eleg jomodu csaladbol szarmazom, mindenunk megvan , meg az osztalytarsaimnak alig , alig, nem szeretem ha mondjak ram hogy a gazdaglany, de vannak akik nem szeretnek , sok baratom van akik ezt nem veszik fgyelembe , dehat a tobbiek nemszeretnek , nagyon rossz nekem mert nemvagyok az a hencegos, inkabb ha kapok valamit aztmondom hogy jajj, ez mar regi, meg aprosagokat hazudok , hogy ne utaljanak meg , ha megyunk nyaralni is nyaron, megse mondom hogy voltunk valahol.
2011. febr. 10. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Istenem..Fel teszel egy kérdést holott tudod a választ..Örülj annak,hogy te jómódú családba tartozol,és nincsenek anyagi gondjaitok..

Egyébként ez még nem ők arra,hogy utáljanak.Nekem is vannak gazdag osztálytársaim akik tényleg gazdagok,de mégis annyira jó fejek,aranyosak,hogy szinte fel sem tűnik a társadalmi különbség.(na igen,ha hozzájuk megyünk akkor igen,de akkor sincs semmi féltékenység)

Talán eleve a viselkedésed olyan amilyen.Teljesen mindegy hogy gazdag vagy csóró vagy..te unszimpatikus maradsz..

2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nincs semmi baj azzal hogy valaki gazdag,csak ne hencegjen vele.És amint írtad te nem is csinálod. A többiek csak irigykednek rád,ne zavarjon ez téged. De miért is akarsz azokkal jóban lenni akik emiatt nem szeretnek?hisz a szüleid keresik a pénzt nem te :)(természetesen hogy ha annyi idős vagy)
2011. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
ne foglalkozz velük. gondolom fiatal vagy még, ebben a korosztályban szokás az irigykedés, bár felnőtteknél is előfordul. továbbra se hencegj, tartsd meg ezt a szokásod, és szeresd azokat akik téged szeretnek. :)
2011. febr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Passz. Ha nem vagy beképzelt, akkor ne foglalkozz azokkal az irigy ismerőseiddel, akik emiatt elítélnek. Mondd azt, nem a te pénzed, hanem a szüleidé, ők dolgoztak meg érte.

Nem kell eltitkolni dolgokat, csak nem szabad dicsekedni vele, mert mint mondtam, nem a te érdemed.

Tanuld meg, nem az a lényeg, hogy mindenki szeressen, mert akkor nem lesz soha egyéniséged, és nem fog soha senki igazán szeretni. Foglalkozz azokkal, akiket barátodnak tartasz, a többieken pedig mosolyogj egy jót..

2011. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Emiatt mindig is lesznek ellenségeid, bár ez erős szó rá. Ne hunyászkodj meg, de ne is hencegj, viselkedj természetesen, és akkor nem kell rosszul érezned magad.
2011. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy pozitív válaszokra vársz, hogy megerősítsd a saját elképzelésedet a dologról. És esetleg lehetne tagolni több mondatra a szöveget.
2011. febr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Velem is ez volt a helyzet 18 éves koromig. Jómódú családból származom, de a szüleim munkából szerezték a pénzüket és a nulláról indultak. Egész életemben a kemény munkára neveltek és arra, hogy mindent csak kemény küzdelem árán érhet el az ember. Soha nem voltam nagyképű, de az emberek csak a nagy házat, meg a nagy kocsikat látták és emiatt ki voltam közösítve. Nem hívtak sehova, "gazdag gyereknek", meg "milliomos csemetének" hívtak, rendszeresen megvertek, megaláztak. Nem voltak barátaim,stb stb. Miért? Irigység! Azért, mert sokan olyan közegben nőttek fel, ahol csak azt hallották, hogy akinek többje van, az dögöljön meg. Ennyi! Ezt hoztták otthonról. Ez a főiskolán változott meg. Ott senki nem ismert. Új lappal indultam. Rengeteg barátom lett, mert magam miatt szerettek és nem a körülményeim fényében alkottak véleményt rólam. Szóval ne akarj mindenkinek megfelelni. Mindig lesznek olyanok, akik irigyek lesznek rád, nem fog mindenki szeretni, viselkedhetsz akárhogy, jöhetsz akárhonnét. Légy önmagad és értékeld a barátaidat. Az igaz barátaidat és ne azokat, akik az esetleges jobb körülményeid miatt keresik a kegyeidet!

Üdv, Z

2011. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!