Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül beszélek. Kezdek...

Egyedül beszélek. Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Amikor egyedül ülök a szobámban mindenen jár az agyam. Először csak gondolkodok, oszt azon veszem észre magam, hogy hangosan beszélek. Egy fél éve tűnt fel nekem is. 20 éves koromra elmentek otthonról? Amúgy vannak barátaim, családom kikkel tudok beszélgetni ha akarok...szóval nem a magány miatt.
2011. febr. 12. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pszichológus mondjuk többet segítene

de miket szoktál mondani ? mert ilyen alap dolgokat mindenki szokott

2011. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát mintha társaságban lennék...persze nem rakok kérdéseket, meg nem várom, hogy válaszoljanak. Amúgy sokszor csak hangosan gondolkodok.

Pszichológushoz nem megyek...ha éppen dumálni akarnák valakivel akkor vannak barátaim...sőt még ingyen is.

Még nem mondtam el senkinek...az ember az ilyennel nem dicsekszik.

2011. febr. 12. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:

ilyeneket sok ember szokott hogy mit is csináljunk ma , lemenjek a boltba ? , kib@szott zár miért nem nyílik

stb , ha ilyesmi akkor teljesen normális

2011. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem, nem ennyi...ennél kicsit komolyabb
2011. febr. 12. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

én kocka vagyok foylton gépezek amikor kicsit elszabadulok mondjuk hugyozni megyek akkor hangosan gondolkozok h

jó akkor msot cs zek aztán kicsit késöbb felmek gyakorira aztán eszek valmit,elmekgyek fürdeni beteszek egy filmet...holnap majd......... meg ilyenek és teljesen normális vagyok bár párszol szobatársam hajnalba kiugrik egy fogassal hadonászva a wc felé h ki a jó f*szm az! és olyankor reflekszböl pofánkap de az csak minimális agysejtsérüléssel jár :D

2011. febr. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jajj én folyamatosan egyedül beszélek.. Néha csak hangosan gondolkodom, néha meg úgy mintha valakihez beszélnék, de nem gondolom magam emiatt őrültnek...
2011. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha rajzolok,í rok vagy ilyesmik, hangosan kommentálom mit teszek, vagy mit akarok most csinálni. ha éhes vagyok akkor felkiáltok, hogy kajaszünet, meg hasonlók xD
2011. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Úgy vettem észre, hogy pont úgy szoktam dumálni mint az utolsó két válaszoló...főleg az utolsó előtti. Ti tényleg nem gondoljátok, hogy kattantok be? Egy cseppet sem beteges? Hát én is megnyugodtam akkor.


Köszönöm mindenkinek a választ

2011. febr. 12. 22:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az utóbbi 2-féle dologról van szó, semmi gond! Meg lehet nyugodni!

Annyi féle ember van, ahányan vagyunk. Ha bármiben zavar, vagy kihat a környezetedre mer "ciki", akkor sincs gond, csak egy rossz szokás.

ha ideges vagyok, mer felhúznak, benn a szobámba elkezdek egyesszám 2.ba beszélni a szerencsés illetővel.


Remélem, megnyugodtál, nyugi, normális vagy!

Nincs semmi gond ezzel

2011. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugika, én is beszélek egyedül! Sőt, tök hangosan üvöltözök néha. Mindig elképzelem, hogy van egy beszélgetőpartnerem és neki válaszolok, élvezem, hogy tanácsot adhatok neki, meg összeveszek vele...közben meg magamhoz beszélek. Én is kommentálok mindent, amit csinálok egyébként...még utcán is sokszor beszélek magamban, persze csak ha nincsen senki sem a közelben, nehogy hibbantnak higgyenek.

21/L

2011. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!